bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: bajobaj »

Ogólnie każdy z nas ma prawo wybierać to, co mu się podoba. Ja mam takie zdanie, dlatego staram się, żeby mój dom odzwierciedlał moje własne wymagania i to, co chcę mieć w domu. I to jest prawda. Dlatego też ważne jest dla mnie to, co kupię w następnym miesiącu. Może jakieś płytki z cegły ? No, tego nie wiem, ale na pewno coś mojego.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: Monika »

Jeśli zastanawiacie się nad wykończeniem ścian oraz sufitów w Waszym domu lub mieszkaniu, to polecam zajrzeć na stronę mgprojekt/com/pl/blog/wnetrza/. Na blogu tym znajdziecie sporo artykułów, które mogą Was zainspirować ;)

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: marina »

Wiadomo że w łazience i w kuchni będa płytki na ścianach czy podłogach, i pewnie wielu z was sami kładli, ja znalazłam poradnik jak położyć płytki na ścianach panroman/pl/remontowanie/jak-ulozyc-plytki-na-scianie-krok-po-kroku/ pokażę mężowi bo on u nas chce sam to robić, by zaoszczędzić na fachowcach.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: zuzula12 »

Na stronie abcplytki/pl/ znajdziecie rozbudowaną ofertę najrózniejszych płytek kuchennych oraz płytek łazienkowych. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej. Co sądzicie o tym sklepie?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: mojra »

Co do płytek, to zostawiam wam też namiar na sklep plytki24/pl/opoczno w którym sama zamawiałam płytki do swojego domu, kiedy to robiłam remont. Mają bogaty asortyment, także każdy znajdzie u nich coś odpowiedniego dla siebie. Ja jestem bardzo zadowolona z tego wyboru i myślę, że wy też będziecie.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: milena49 »

Wykończenie ścian i sufitów to już końcówka remontów, ale warto pomyśleć, jak przyspieszyć prace. Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem są konstrukcje z płyty gipsowo-kartonowej. Dostępne są we tym sklepie sklep.flexgips/com/ . W ofercie mają też m.in. osłony karnisza, płyty do krzywizn, dekoracyjne panele 3D czy maskownicę do rur.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: erica »

A poczytajcie sobie artykuł miragehairfibers/pl/kamien-naturalny-wszystko-co-musisz-wiedziec-przed-zakupem/ - bo tam możecie się dowiedzieć co nieco o kamieniu naturalnym. Jak można go fantastycznie wykorzystać? Czy jest to w ogóle dobry materiał i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: Remontowa »

Teraz jest naprawdę mnóstwo opcji na wykończenie ścian i sufitów. Ja niedawno robiłam remont i zdecydowałam się na wykończenie jednej ściany w salonie kolorowym mikrocementem e-concreto/com/kategoria-produktu/microcement/. Efekt jest naprawdę super, ściana jest jednolita i ma piękny, intensywny kolor. Taki mikrocement możecie kupić od producenta na steonie e-concreto.com. Wybór kolorów jest naprawdę spory.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest również by wybrać odpowiedni kolor farb do malowania ścian w waszym domu. Tutaj znajdziecie naprawdę piękne odcienie także warto tutaj zajrzeć

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: czoko752 »

Możliwości macie naprawdę całkiem sporo, ale pięknie i bardzo jednolicie na ścianach wygląda mikrocement. Firma https://pracowniabetonu.eu/ zajmuje się jego wykonywaniem i mają piękne realizacje. Mikrocement występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, więc każdy coś dla siebie może znaleźć.

ODPOWIEDZ