Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

wykończenia ścian i sufitów

Post autor: Kasieńka »

Cześć co wolicie farby czy tapety? Co z sufitami, wiem, że kiedyś mega modne były kasetony sufitowe. Ja osobiście lubię sztukaterię, wnętrza może i wyglądają nieco staromodnie ale są bardziej eleganckie i wyraziste. Listwy sufitowe to malutki dodatek wykończeniowy, który według mnie mega zmienia już całość wystroju pomieszczenia. Jeżeli uważacie tak samo jak ja i szukacie fajnych produktów to zerknijcie na stronkę wmb/pl/pl/listwy-sufitowe-wmb-k-100 - znajdziecie tutaj mega duży wybór nowoczesnych oraz klasycznych listew sufitowych

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: sokol »

Ja mam u siebie białe ściany bo bardzo często zawieszam na nich różne ozdobne obrazy. Ostatnio spodobały mi się na przykład takie obrazy religijne: meritohurt/pl/obrazy-swiete.html . Jestem ciekawa, co Wy o nich sądzicie.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: Malina »

"""Nigdy nie byłam dobra w te klocki,nie potrafiłam samodzielnie wybrać podstawowych materiałów remontowych,dlatego też zawsze wynajmowałam do takich rzeczy profesjonalną firmę.

Ostatnio czytałam,że obecnie coraz więcej osób korzysta z takich dogodności i decyduje się na firmę,która zajmie się wszystkim od początku do końca.Znana i cenioną firmą, zajmująca się dobieraniem materiałów wykończeniowych jest Home-Finish24 home-finish24/pl/oferta/dobor-materialow/

przeprowadzają kompleksowe remonty,dobiorą meble,zdecydują,które płytki będą najbardziej pasowały do wnętrza,które drzwi i podłogi.
"""

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: bebefa »

W formie ściany można na przykład takie płytki ceglane założyć. Mi się to osobiście podoba, a mój tato jest na to nie bardzo. No, jak to mówią, każdy ma na to swój sposób. U mnie na przykład świetnie sprawdza się też farba dekoracyjna. W sumie może nie jest w 100% dobrze nałożona, ale to naprawdę ładnie wygląda.

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: anya »

W sumie to jak sprawdzicie sobie oferty sklepmo/pl to na pewno wam coś wpadnie w oko. Tam mają ogromny wybór w płytkach, mozaikach, różnych elementach wykończeniowych. Sama się rozglądam u nich i jestem pod pełnym wrażeniem. Nie wiem na co się najpierw zdecydować...

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: mojra »

A co z podłogą? Zastanawiam się właśnie jakie płytki wybrać do łazienki. Póki co przeglądam różne inspiracje i np bardzo spodobał mi się styl boho plytki24/pl/blog/18-aranzacja-lazienki-w-stylu-boho Muszę obgadać ten temat z mężem. Mam nadzieję, ze zgodzi się na taką aranżację.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: matys »

Ściany i sufity to jedno, a co z podłogami? Przecież też trzeba coś z nimi zrobić. U nas jest jeszcze stare linoleum i czekamy, aż właściciel mieszkania zrobi tu podlogi24.net/ zakupy, a my z kolei zajmiemy się montażem. Fakt jest taki, że nie wszystko może jesteśmy w stanie sami ogarnąć, ale z tym powinniśmy sobie jednak poradzić.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: wąż »

Moze jakieś elementy szklane ? mnie sie bardzo podobają własnie elementy tego typu, ostatnio nawet natrafiłam na zahartowani/pl/ mają rewelacyjne i konkretne ceny oraz wysoką jakosc, takie elementy naprawde wyglądają mega bogato w domu.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: paździoch »

u mnie ogólnie jak na razie wszędzie są regipsy i białe ściany. Zaś w kuchni i łazience postawiliśmy na płytki ze sklepu plytkizkamienia/pl/ czyli te takie w większych rozmiarach.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: wykończenia ścian i sufitów

Post autor: erica »

Najlepiej do tego typu prac zatrudnić dobrą firmę, która wszystkim się zajmie kompleksowo... Ja z tego co zauważyłam to firma mieszkobud/pl/remonty-grodzisk-mazowiecki.htmlprzeprowadza efektywne remonty grodzisk mazowiecki i nie tylko... Także wydaje mi się, że warto byłoby się do nich zgłosić.

ODPOWIEDZ