Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Porządne krzesła kuchenne - drewniane?

Post autor: Igielnik »

"Porządne krzesła kuchenne - drewniane, jak np z takich swiat-krzesel/pl/pol_m_Dom_Krzesla-kuchenne-233.html

czy może obstawilibyście wykonanie z jeszcze innego materiału?



Pytam, bo sprawa wygląda tak, że u nas w rodzinie wszyscy są mocno przy masie ;) 100 kg lekko, max 130 więc obciążenie takich krzeseł musi wytrzymać, wiec wydaje mi się, że drewno najlepiej. Dobrze mówię?
"

pyrtek
Posty: 349
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Porządne krzesła kuchenne - drewniane?

Post autor: pyrtek »

zajrzyj sobie na oferte mc akcent meble - maja sporo kolekcji krzesel, dobrze wykonanych i solidnych. Widzialem, ze ceny tez mega akceptowalne :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Porządne krzesła kuchenne - drewniane?

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi meblami, w tym np. kuchenne meble modułowe . W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie i dostępnych produktach znajdziecie na stronie.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Porządne krzesła kuchenne - drewniane?

Post autor: Dżonko »

Gdyby ktoś z Was zastanawiał się nad tym, jakie krzesła wybrać do jadalni to podrzucam Wam link do tego artykułu - mebel4u/pl/blog/krzesla-do-jadalni-jak-wybrac-odpowiednie-krzeslo . Jest napisany naprawdę fajnie i przydatnie myślę. Zerknijcie koniecznie. Myślę, że może być dla Was konkretną inspiracją.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Porządne krzesła kuchenne - drewniane?

Post autor: czoko752 »

Koniecznie zerknijcie sobie na katalog mebli na stronie https://venotto.pl/katalog-mebli/krzesla/ . Możecie znaleźć u nich sobie najlepszej jakości meble, które na pewno dobierzecie sobie do swojego domu. Moim zdaniem jakość w przypadku wyboru odpowiednich mebli jest najważniejsza.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Porządne krzesła kuchenne - drewniane?

Post autor: Monika »

Drewniane krzesła kuchenne potrafią być naprawdę bardzo solidne i przetrwać wiele lat. Czasami wystarczy je tylko odnowić. My zdecydowaliśmy się na przykład na renowację takich krzeseł, które odziedziczyłam po babci. Kluczem do sukcesu okazała się tu dobra farba do malowania drewna - krzesła naprawdę wyglądają teraz jak nowe :)

ODPOWIEDZ