Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Dżonko »

Pozwolę sobie zostawić link do tej strony - greengallery/pl/jak-kreatywnie-mozna-wykorzystac-tasmy-led/ . To fajnie napisany artykuł na temat kreatywnego wykorzystania oświetlenia led. Przeczytajcie sobie. Poza oświetleniem sufitowym można też pokombinować z różnymi świetlnymi "ozdobnikami" np na lustrach czy szafach. To moim zdaniem super pomysł.

grażynka011
Posty: 1108
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: grażynka011 »

Jeżeli chodzi o oświetlenie to warto jednak pomyśleć nad profilami LED. Powiem wam, że jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dodatkowo wiele informacji na ten temat zawartych jest w dom-szampana/pl/czy-warto-kupic-profil-led/ , dlatego warto sprawdzić ten artykuł

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: czoko752 »

Lampa sufitowa to tak naprawdę bardzo uniwersalny element wystroju wnętrz. Zresztą sama szukając jakiś czas temu takich elementów wyposażenia do swojego mieszkania, natknęłam się na ciekawą ich ofertę na sfmeble/pl/c/lampy-wiszace . Są one bardzo dobre jakościowo, no i wyglądają przepięknie.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Elka »

Jeśli chodzi o żarówki i oświetlenie to szeroki asortyment w tym temacie ma sklep Mlamp. Tu na przykład mlamp/pl/pl/menu/zarowki-272 namiary na dostępne u nich żarówki. Do każdego typu lamp coś się znajdzie. A jeśli chodzi o same lampy to też ogromny wybór - do salonu, kuchni, biura czy jadalni. Chyba każdy znajdzie to czego potrzebuje.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: erica »

Jak myślicie, czy takie lampy hermetyczne jak sklep.co-unity.eu/kategoria-produktu/lampy-przemyslowe-led/hermetyczne/ poradzą sobie w warsztacie samochodowym? Jak wiadomo jest to miejsce, gdzie czasem występuje dość duże zakurzenie i potrzebujemy sprawdzonego i solidnego sprzętu.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: zuzula12 »

"Czy są tutaj osoby, które korzystają w swoim domu lub mieszkaniu z inteligentnego oświetlenia?



tanie noclegi Łeba
"

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Dżonko »

Fajne lampy w tym lampa kule - sfmeble/pl/c/lampy-kule-oswietlenie znajdziecie tutaj. Mi lampy w kształcie kuli podobaja się bardzo. Są klasyczne a jednocześnie eleganckie i stylowe. Ogólnie uważam, że dobrze dobane oświetlenie to podstawa. W końcu nawet piękne wnętrz z kiepskim światłem nie będzie się tak prezentowało jak należy .

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: synia »

A widzieliście już tutaj elampy/pl/lampy-do-pokoju-dzieciecego lampy? Mają tam wiele różnych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, aby stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do waszych potrzeb. Oświetlenie musi być spójne z całą aranżacją.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: mojra »

Zdecyduj się na oprawy przemysłowe LED dobrej jakości i wydajności, które zapewnią właściwe oświetlenie w każdym obiekcie. Jestem pewna, że tutaj: https://area-led.eu/pol_m_Lampy-magazynowe-206.html uda ci się znaleźć coś odpowiedniego.

ODPOWIEDZ