kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: kubek201 »

Zerknijcie sobie na spokojnie do tego sklepu tutumi/pl/lampa-kinkiet-lazienkowy-led-nad-lustro-9w-70cm-app363-1w.html . Jest tam wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o oświetlenie łazienkowe. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Być może znajdziecie tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do waszych potrzeb.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: zuzula12 »

Fajna opcja to zamówienie podstawy lamp a do tego odpowiedniego abażuru. Dzięki takiej opcji otrzymacie idealną lampę która pasuje do wnętrza i do was. ja tak zrobiłam i jestem zadowolona. Polecam serdecznie.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: RobertOsm »

Jeśli szukacie odpowiednich akcesoriów związanych z oświetleniem lub elektryką to polecam sklep sklep.instalator.sosnowiec/pl/. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne produkty.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Dżonko »

W ostatnim czasie coraz popularniejsze jest oświetlenie ledowe i taśmy led - projektujdom/pl/zastosowania-nowoczesnych-tasm-led/ . Ich montaż nie stwarza najmniejszych problemów, a i taki typ oświetlenia nie jest drogi. Warto o nim pomyśleć.

Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Lenta »

"Polecam zastanowić sie nad sufitem podwieszanym. Dzieki temu oświetlenie można zamontować w wielu punktach na całości sufitu. I dobrać je do nastroju w jaki obecnie jesteśmy. Daje o wiele większe możliwości niż pojedynczy żyrandol na srodku.



Gotowe elementy montażowe można dostać w tym miejscu

sklep.flexgips/com/



Przykład

https://sklep.flexgips.com/userdata/public/gfx/693ae9a4439144b2cc0224833e682b2a.jpg[/img]
"

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: firanka »

Wybór odnoście żarówek czy oświetlenia jest spory, ale nie każdy z nas się zna. A chcielibyśmy mieć u siebie wszystko to co nowoczesne i łatwe w użytkowaniu. W sieci można znaleźć wiele ciekawych artykułów na ten temat, chociażby tutaj lighting.philips/pl/welcome .

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: mojra »

Jeżeli chodzi o salon to ja postawiłabym na bardziej luksusowe lampy. Po to, żeby każdy gość, który odwiedzi mój dom był zachwycony moim wnętrzem. Muszę przyznać, że lubię przepych. Dlatego bardzo spodobały mi się lampy, które znalazłam na stronie Wyposażenie wnętrz

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: czoko752 »

Wybierając oświetlenie nie trzeba ograniczać się wyłącznie do tradycyjnych rozwiązań. Moim zdaniem ogromny potencjał i mnóstwo możliwości dają taśmy led. O tym, jak można je wykorzystać możesz dowiedzieć się ze strony: iraa/pl/tasmy-led-jak-wykorzystac-je-we-wnetrzach/ . Polecam

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: bonyard »

Mam mniej więcej jak na tym zdjęciu powyżej zrobione, z tym że dodatkowo oprawy zamontowane są pod gzymsem, nie tylko nad. Pięknie się prezentuje, samo światło w sobie jest ozdobą salonu. Wszystkie rzeczy do montażu takiego oświetlenia na tim/pl/ znalazłam

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: papilotka »

Wszystko co zwiazane z oswietleniem, lapmy, zarowki i inne akcesoria mozna kompleksowo zamowic z elampy/pl Jak dla mnie najlepszy sklep z takimi produktami

ODPOWIEDZ