Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

żarówki i oświetlenie

Post autor: Kasieńka »

Hej gdzie kupujecie akcesoria oświetleniowe? Ja podczas budowy domu, dostałam namiary na stronę, gdzie kupiłam całą aparaturę elektryczną. Ostatnio potrzebowałam żarówek ledowych i również postanowiłam skorzystać już ze sprawdzonego sklepu. Jeżeli będziecie potrzebować podobnych elementów to polecam zapoznać się z ofertą amper/pl

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: anya »

Zobaczcie lampy sklep internetowy sklep.kaja/com/pl/ jakie oferuje. Warto zrobić sobie porównanie w kilku miejscach, nieprawdaż. A przykładowo ich oferty do mnie najbardziej przemawiają. Wszystko dlatego, że oferują mocne, stylowe lampy.

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Soki »

Jeżeli szukasz naprawdę dobrej jakości Lamp wiszących to zdecydowanie mogę Ci polecić ten sklep. Sam niedawno zamawiałem oświetlenie z ich strony i jestem zachwycony z zakupu! Nie spodziewałem się tak dobrej jakości, jak za taką cenę. Polecam gorąco!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: bajobaj »

Jeśli mam być szczera, to jestem poszukiwaczką przygód, jeśli chodzi ogólnie o oświetlenie i dlatego też nie interesuje mnie byle lampa, czy byle żarówka. W domu już mam dość ciekawych elementów, teraz czas na oświetlenie ogrodowe. Mam nadzieję, że znajdę coś porządnego, co po prostu znacznie mi się spodoba.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: erica »

Rozwijam warsztat samochodowy i poszukuję dobrego oświetlenia, na rynku jest wiele lamp, znalazłem globuslighting/pl/rozwiazania-oswietleniowe/oswietlenie-warsztatu/. Ponoć belka jest dostosowana do ciemnych pomieszczeń, świetnie sprawdza się w halach produkcyjnych. Obudowa belki jest solidna oraz pełni funkcje radiatora. Jakie macie zdanie o takich belkach oświetleniowych? Nadają się do warsztatu?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: mojra »

Lampy LED skutecznie wypierają inne rodzaje oświetlenia. Zamiast produktów żarowych obecnie używa się przede wszystkim lamp diodowych, gdyż posiadają one dużo większą trwałość, a także pozwalają na znaczną oszczędność energii. Ja zdecydowałam się na profile led i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: tonga »

Ja lubię designerskie produkty i zawsze staram się wynaleźć coś nietypowego. Jeśli chodzi o sprawdzony sklep z produktami wysokiej jakości to zerknijcie sobie na Lampy Kemar lampykemar/pl/145-lampy-wiszace-stylowe. znajdziecie tu dosłownie wszystko od żyrandoli, poprzez lampy wiszące i stojące aż po plafoniery.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Luza »

Jeśli lubisz nietypowe i designerskie produkty to koniecznie rzuć okiem tu candellux/com/pl/pl/products/oprawa-stropowa-candellux-outlet-2285304-13523.html . Ta oprawa stropowa z pewnością Ci się spodoba. W wyjątkowym złotym kolorze, będzie idealnie pasowała do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Wielbicielom designerskich produktów z pewnością wpadnie w oko.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: Monika »

W dzisiejszych czasach chyba najbardziej popularne jest oświetlenie ledowe - nie tylko w firmach, ale również w domach prywatnych. Takie oświetlenie jest funkcjonalne i naprawdę świetnie się prezentuje ;) Jeśli zdecydujecie się na jego montaż, to pamiętajcie, że musicie kupić profil alu do led. Polecam w tym celu skorzystać z oferty TOPMET, nie zawiedzie Was :)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: żarówki i oświetlenie

Post autor: synia »

Jeśli przymierzacie się do zakupu i montażu oświetlenia parkingu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj elmarco/pl/oferta/miejsce-uzytkowania-zewnetrzne/parkingi . Niewątpliwie mają tam wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Ten sklep specjalizuje się bowiem w sprzedaży różnego rodzaju oświetlania dopasowanego do konkretnych potrzeb.

ODPOWIEDZ