Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Kominek gazowy

Post autor: Kuleszówka »

Czy kominek gazowy może być lepszy od tradycyjnego?

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: Kominek gazowy

Post autor: Kaśka »

Oczywiście, że kominek gazowy Katowice może być lepszy, bo przede wszystkim jest prawie bezobsługowy, nie trzeba go czyścić, ani dokładać drewna. Nie wymaga takich warunków do instalacji jak tradycyjny kominek. Nie zanzeczyszcza środowiska.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: anya »

Właśnie też zastanawiam się nad takim kominkiem. Ostatnio tutaj kratki/com znalazłam nawet wkład takiego kominka i cały czas nad nim myślę…. Na początku byłam za tradycyjnym rozwiązaniem, jednakże zauważyłam że taki kominek też ma dobre parametry grzewcze. Poza tym też cechują go wysokie walory estetyczne. Można znaleźć taki model, który jest praktycznie bez ramki.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: Milena »

Jakoś nie wydaje mi sie aby kominek gazowy był lepszy. Ja tam wolę tradycyjny, ponieważ mam do takich sentyment. Poza tym już nawet znalazłam firmę, u której zamówię wkład oraz drzwiczki i kasetę. Jest to Producent Kominków - Ignif . Tylko oni mają według mnie tak stylowe rozwiązania swoich produktów.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: matys »

Nie znam się na tych wszystkich, ale ogólnie prawda jest taka, że każdy ma swoje widzimisię i jeśli mówicie, że kominek gazowy to dobry wybór, to ja się nie kłócę. Jeśli o mnie chodzi, to ja bym się raczej zdecydowała na zwykły, tylko że u nas musi być wtedy robione uszczelnianie kominów . A to nie jest też takie tanie i nie takie łatwo dostępne.

szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: szymonek »

Ja tam wolałem prawdziwy, klimatyczny, a konkretnie od Defro Home. Dobrze wygląda, solidnie wykonany, a jak to było podczas ostatnich awarii prądu, kiedy to pompa ciepła na nic mi się zdała, było to też awaryjne źródło ogrzewania defrohome/pl/a,18,kominek-jako-ratunek-na-kryzysowe-sytuacje.html .

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: morowiec »

mnie to sie jeszcze podobają bardo kominki od prokominki/pl/ Mają zarówno kominki standardowe jak i biokominki, które tak nie zanieczyszczają naszej planety

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: Bakeneko »

Fajne mają kominki na wkladykominkowe.net/pl/ genialne i konkretne wklady dla kazdego użytkownika :)

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kominek gazowy

Post autor: wąż »

ja kupowwałam tez u wkladykominkowe.net/pl/ mają bardzo fajne produkty w dobrej cenie i rewelacyjnej jakości.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Kominek gazowy

Post autor: Grazka123 »

Ja zdecydowałam się na kominek bio ponieważ moim zdaniem jest on lepszym wyborem. Skorzytsałam z artykułu wnetrzaporady/pl/biokominek-jak-dziala-i-czy-daje-cieplo/ i teraz mam badzo stylowe wnętrze i kominek który zawsze chciałam. Jeżeli też się zastanawiacie to polecam wam tą stronę.

ODPOWIEDZ