Bonia
Posty: 635
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: Bonia »

Przygotowuję się na lakierowanie okna i drzwi sosnowych. Czy macie jakieś doświadczenia w jaki sposób bez sprzętu specjalistycznego, domowym sposobem odświeżyć apotem polakierować drewno?

Bonia
Posty: 635
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: Bonia »

Najważniejsze jest dokładneszlifowanie mebli przed malowaniem. Tego absolutnie nie można pominąć, bo farba czy lakier nie będzie się trzymać.

Bonia
Posty: 635
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: Bonia »

Najtrudniejsze jest odnawianie szafek kuchennych jak mają sporo zdobień i elementów. Ale warto się pomęczyć, bo efekty są świetne.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: mrozek »

A co z zamkiem do tych drzwi? Czy wiecie, jaki zamek najlepiej wybrać? Ja rozważam poważnie taki zamek na jeden klucz: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/Na-jeden-klucz/13 . Wydaje mi się, że to może być całkiem dobry zakup.

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: hadzik »

Prawda jest taka, ze nie każdy ma smykałkę do tego typu prac. Czasem lepiej pokusić się o zakup nowych drzwi ale też zostałbym przy drewnie. Ciekawą ofertę znajdziecie na pewno u polskiego producenta KRIS DRZWI. Realizują zamówienia indywidualne, robią drzwi na konkretny wymiar. Solidna jakość, estetyczny wygląd a do tego wszystkiego konkurencyjne ceny.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: czoko752 »

Porad można szukać online

__
akcesoria terrarystyczne

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: budowlaniecja »

A może zamiast męczyć się z odnawianiem drzwi, okien warto skorzystać z tej oferty tu https://www.drutex.pl/ To producent okien, drzwi,żaluzji, rolet cieszący się uznaniem na całym świecie. Jego produkty są najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów. Wykonują zamówienia wg potrzeb indywidualnego klienta. Co ważne ceny są niewygórowane. Warto sprawdzić te propozycje.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: pośrednik »

Ja też jestem zdania ze najlepiej kupić nowe drzwi. Szukając drzwi wewnętrznych trafiłem tu https://agstyle.pl/drzwi-wewnetrzne-war ... amowienie/ Drzwi robione na wymiar. Muszę tylko wybrać z katalogu odpowiednią ofertę i wypelnić formularz. Może i kogoś z was zainteresuje ta propozycja.

Dżonko
Posty: 402
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Jak odnowić drewniane drzwi, okna i szafki?

Post autor: Dżonko »

Czasem zdarzy się tak, że konieczna jest wymiana silikonu w oknach, który z czasem uległ po prostu uszkodzeniu lub nie spełnia swojej funkcji izolacyjnej. Wymiana silikonu w oknach może poprawić izolację termiczną, zabezpieczyć przed wodą i dostępem powietrza oraz pomóc w utrzymaniu okien w dobrym stanie.

ODPOWIEDZ