Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Bejca nie schnie

Post autor: Bonia »

Co zrobić kiedy lakierobejca nie schnie? czy suszyć na siłę, czy też odczekać dłużej?

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Bejca nie schnie

Post autor: Bonia »

A ja mam podobne pytanie. Jakie macie sposoby na usuwanie oleju z drewna?

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Bejca nie schnie

Post autor: Bonia »

Zastanawiam się czym pomalować drewniane zabawki a dokładnie takie rzeźbie ptaszki na kółkach? Przerabiałam malowanie mebli farbą olejną matową, wyszło to nawet dobrze i dlatego myślę, czy nie wykorzystać takiej farby do wspomnianych zabawek.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Bejca nie schnie

Post autor: Bonia »

Zastanawiam się czym pomalować drewniane zabawki a dokładnie takie rzeźbie ptaszki na kółkach? Przerabiałam malowanie mebli farbą olejną matową, wyszło to nawet dobrze i dlatego myślę, czy nie wykorzystać takiej farby do wspomnianych zabawek.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Bejca nie schnie

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o malowanie to na pewno przyda się ta witryna https://duluxprofessional.pl/porady/jak ... teksowymi/ która nie tylko podpowie jak malować ale i zapewni farby do różnych zastosowań. Mają olbrzymi wybór a ich produkty cechuje wytrzymałość. Na pewno nie zawiodą oczekiwań swoich klientów.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Bejca nie schnie

Post autor: Bakeneko »

Mam pytanie dotyczące preparatu impregnującego lakierobejca - co sądzicie o tym produkcie do obróbki drewna? Chętnie poznam wasze opinie i doświadczenia.

ODPOWIEDZ