Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 475
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Ogrzewanie podłogowe

Post autor: galaretek »

Jestem na etapie generalnego remontu mojego domu i chcę zainwestować w nowoczesne rozwiązania ogrzewania. Jednym z kluczowych elementów modernizacji jest instalacja ogrzewania podłogowego. Czy moglibyście polecić firmę, która specjalizuje się w tego typu systemach? Interesuje mnie firma, która zapewni zarówno doradztwo, projekt, jak i montaż. Podczas moich poszukiwań natrafiłem na stronę https://psbud.pl/ofirmie.html - czy ktoś miał do czynienia z tą firmą i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Szukam opinii na temat ich profesjonalizmu i jakości wykonania. Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie rekomendacje oraz wskazówki od osób, które przeszły przez proces instalacji ogrzewania podłogowego i mogą podzielić się swoją wiedzą.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: czoko752 »

Warto się zdecydować?

__
dywan interaktywny do przedszkola

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o ogrzewanie, trudno jest pokonać komfort i wydajność jakie oferuje ogrzewanie podłogowe suche. Rury ogrzewania podłogowego TERMO PE-RT firmy Termolit to świetna opcja dla tych, którzy szukają niezawodnego rozwiązania grzewczego. Ten rodzaj ogrzewania zapewnia komfortową temperaturę, jednocześnie zapewniając efektywność energetyczną.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Monika »

A czy ogrzewanie podłogowe Wam wystarcza? Czy w domu macie wystarczająco ciepło? Ja nie narzekam, ale jednak czasami mogłoby być cieplej. Zastanawiam się, czy warto zainwestować w jakiś dodatkowy, elektryczny ogrzewacz do pokoju, na przykład marki Stiebel-Eltron. Co myślicie o takim pomyśle?

ODPOWIEDZ