majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Budowa dachu

Post autor: majsterka »

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa/realizacja-dachu-budynku-mieszkalnego-w-miejsc-zgierz , które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Budowa dachu

Post autor: Monika »

A co z konstrukcją dachową? Na jaką się najlepiej zdecydować? Czy konstrukcja z drewna prefabrykowanego, o którym mowa na stronie internetowej mgdachy/pl/prefabrykacja/, będzie Waszym zdaniem dobrym wyborem? Czy ktoś z Was zamawiał może taką konstrukcję w firmie MG Dachy?

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Budowa dachu

Post autor: bajobaj »

"""Fachowców na pewno będziecie potrzebować od konstrukcji. Wspomnianej firmy nie znam, ale wiem, że MG Dachy są naprawdę porządni. Nic nie trzeba po nich poprawiać, a dachy spokojnie wytrzymują lata. Tutaj macie namiary na nich:

MG Domy Sp. z o. o.

Ulica: Uczniowska 13

03-112 Warszawa

NIP: 5242882006

REGON: 382648156

Adres e-mail: biuro@mgdachy/pl

Telefon kontaktowy: 500200660

mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/

[email protected]
"""

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowa dachu

Post autor: zuzula12 »

"Budowa domu to jest ogólnie bardzo duże przedsięwzięcie. Ja aż się boję jak to będzie bo zaczynam właśnie budować dom.





___________________________

wzmacnianie posadzek
"

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Budowa dachu

Post autor: emiliakozak »

Jeśli jesteście na etapie budowy domu i dachu to pomyślcie o fotowoltaice, która sprawi, że wasze rachunki za prąd będą dużo niższe, a wy staniecie się niezależni pod względem energetycznym. Warto dowiedzieć się na co można otrzymać dofinansowanie i zwrot pewnej kwoty. Na stronie ecocomfort/pl/strefa-specjalisty/artykul/dofinansowanie-do-budowy-domu-2022-gdzie-otrzymac-doplate/ zyskacie fachową wiedzę i wsparcie w tym temacie.

ODPOWIEDZ