majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Obrazy do domu

Post autor: majsterka »

Ja osobiście polecam obrazy. Warto również je ozdobnie oprawić. Miałam taką samą sytuację. Zakupiłam ramy na stronie galeriaram/pl/ramy-aluminiowe/ i oprawiłam wszystkie obrazy. Wnętrze mojego salonu wygląda świetnie.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: martynika »

Jeżeli chodzi o obrazy do domu to zdecydowałam się na namalowane przez młodych polskich artystów. Nabyłam ja w Gallery of Young Polish Art w Warszawie. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce :) A na pewno warto wpaść na ich profil i zobaczyć jakie wyjątkowe dzieła można u nich znaleźć ;) instagram/com/goypa/pl/

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: Mirta »

W swoim wnętrzach chętnie widziałbym obrazy, których autem jest Artur Grottger Mam już pomysł przynajmniej na dwa.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: emiliakozak »

Obrazy są bardzo fajnym dodatkiem, który ociepla wnętrza i stwarza wyjątkowy klimat. Na stronie galeriaram/pl/oprawa-obrazow/ możecie poznać ofertę firmy, w której skład wchodzi między innymi oprawa obrazów. Biała podlaska to jedno z wielu miast gdzie świadczone są usługi. Pracują tam specjaliści, którzy do każdego podchodzą indywidualnie, więc możecie liczyć na pełen profesjonalizm i zaangażowanie z ich strony.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: destruction »

Nie da się ukryć, że obrazy są świetną dekoracją ścienną i to bez znaczenia czy mamy na myśli salon lub sypialnię. Kilka dni temu zamówiłam piękny obraz do sypialni w sklepie internetowym https://uwalls.pl/obrazy-do-sypialni/ i pasuje idealnie do mebli. Drukowane obrazy to alternatywa dla malowanych, niczym się nie różnią, a cenowo są przystępne dlatego większość ludzi się na nie decyduje.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o malarstwo galeria online to z całego serca polecam Wam pikotaka/pl. Znajdziecie tam obrazy polskich malarzy współczesnych oraz reprodukcje największych dzieł sztuki. Moim zdaniem, takie obrazy nadadzą Waszym wnętrzom stylu oraz klasy.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: Remontowa »

Obrazy w domu - super sprawa!! Tylko pamiętajcie o jednym - trzeba je dobrze oprawić w dobrze dobrane ramy! Spotykałam się z obrazami, które były wręcz przytłaczane przez ramy i to ramy skupiały na sobie wzrok odbiorcy - a nie obraz. Ja preferuję ramy nowoczesne, ale delikatne, o coś takiego najchętniej: aluramy/pl/rama-drewniana-sur-gp-10x15 Pasują wg mnie do praktycznie każdego obrazu, prawda?

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Obrazy do domu

Post autor: Dżonko »

Godni polecenia są też malarze ostatnich dekad. Można nabyć fajne reprodukcje za niewielkie pieniądze. Wnętrze bez obrazów w mojej ocenie jest smutne, takie surowe. Obrazy nadają charakter i też duszę wnętrzom. Jest tak ogromny wybór dział, że każdy bez problemu znajdzie takie, które mu się spodoba i będzie pasowało do jego wnętrza.

ODPOWIEDZ