barttonn44
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 02, 2020 6:22 am

Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: barttonn44 »

Planuje wykonać niedługo remont i chciałem się was zapytać z jakich narzędzi waszym zdaniem najlepiej jest korzystać? Czy jak kupię sobie coś takiego royal-price/pl/narzedzia będzie to wystarczające? Co możecie mi o tym powiedzieć?

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: Remontowa »

U mnie to głównie wiertarka i wkrętarka, czasem szlifierka jak trzeba coś przyciąć. W zasadzie dopiero kompletuję sprzęt, bo niedawno przeprowadzilismy się z mieszkania w bloku do domu i naprawde jest co robić. Sprzety kupuje z ryobi. Mają duży wybó i dobre ceny elektronarzędzi. Poza tym sa proste w obsłudze nawet dla laika.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: bajobaj »

W kwestii samochodów myślałem o zakupie zakuwarki, czyli prasy zaciskowej. Często stosowana jest u mnie w warsztacie część węża z tuleją, a nie zawsze wszystko jest kompletne. Cieszę się jednak, że nie muszę ponosić takiego kosztu, bo wiele firm, w tym Dracon zakuwanie przewodów hydraulicznych ma w ofercie. Czyli zanosisz, a oni robią swoje. To dopiero wygoda, prawda?

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: marina »

Myślę że na pewno przyda sie wiertarka. Wybór jest duży, ale warto popytac o dobrą wiertarkę, możesz tez poczytać tutaj panroman/pl/ jaką kupić wiertarkę, czy też ślifierkę, większość narzędzi jest potrzebna przy remoncie ale i nie tylko. Ja ten blog znalazłam jak szukałam wskazówek jak zrobić stolik z palet.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: Dżonko »

Jeśli szukacie fajnej wkrętarki to pozwolę sobie zostawić Wam link do tego artykułu - mateomarket/pl/wkretarka-dla-majsterkowicza-co-i-dlaczego-uzywac,b45.html Znajdziecie tam wiele przydatnych porad na temat wyboru wkrętarki. Dzięki temu będzie Wam łatwiej dokonać zakupu.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: bonyard »

Mąż dorabia jako złota rączka to takie rzeczy z tim/pl/ zamawia. Sporo ma tych narzędzi, różne marki, nie wiem czy ma ulubioną. W każdym razie mówił że z tej hurtowni najlepiej kupować, bo taniej ma jako firma.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Z jakich narzędzi korzystacie?

Post autor: pyrtek »

My najczesciej to wykorzystujemy piły taśmowe do metalu bo sporo sie u nas tnie i skraca rurek itp. Super sie spisuja

ODPOWIEDZ