bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: bebefa »

My również zastanawiamy się nad ogrzewaniem podłogowym, ale fakt jest taki, że są różne instalacje centralnego ogrzewania projekt można wieloraki zamówić, z połączeniem klasycznego pieca i podłogówki na przykład. I dzięki temu można na wprowadzić maksymalnie dobre oferty ogrzewania. Mi się to podoba.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: czoko752 »

Pompa ciepła będzie mega opłacalna ale pod pewnymi warunkami. Dobrze ocieplony dom, ogrzewanie Wrocław podłogowe etc. Gdybyście byli zainteresowani, to konkretnie zerkajcie na sprawdzone oferty. Polecam wejść na stronę instaltechnik/pl/oferta/pompy-ciepla/ogrzewanie-podlogowe/ . Koniecznie sprawdzajcie!

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: bajobaj »

W sumie ja nie mam problemów z ogrzewaniem, o ile ogólnie każdy element działał jak należy. Na pewno chcę zrobić częściowo opał z oleju, dlatego będzie mu potrzebna pompa olejowa . Doskonale zdaję sobie sprawę, że to będzie kluczowe dla mojego rozwiązania.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty producenta elementów grzejnych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte na stronie selfa/pl , ponieważ sam z niej wielokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu. Co Wy sądzicie o ich produktach?

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Bigi12 »

Ja jednak wolę ogrzewanie na gaz płynny z oferty tej firmy lpgdirect/pl/instalacje-gazowe/ bo wszystko mam w jednym miejscu. Wykonają mi projekt oraz dokonają montażu a także będą dostarczać paliwo. Wystarczy raz na jakiś czas zapełnić zbiornik i tyle. Nie interesują cię wahania cen na rynku czy podwyżki monopolistów.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: emiliakozak »

W ostatnich latach bardzo popularne stało się ogrzewanie gazowe, które stosowano zarówno w domach jak i firmach. Jeśli zastanawiacie się jak dalej będą wyglądały ceny ceny gazu ze względu na sytuację na świecie i czy ceny znacząco pójdą w górę to zajrzyjcie na biznesalert/pl/category/energetyka/gaz/ aby znaleźć mnóstwo wartościowych artykułów związanych z tematyką gazową.

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Remontowa »

Jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe, to dobrze się sprawdza pompa ciepła powietrze-woda. Montujemy w domu pompę ciepła, w podłodze kładziemy rury do ogrzewania, I za pomocą pompy ciepła - grzejemy wodę, która krążąc w rurach - ogrzewam nam podłogi i tym samym cały dom. Dobre w tym rozwiązaniu jest także to, iż dzięki temu mamy również ciepłą wodę użytkową. A jak dokładnie działa pompa ciepła - poczytać o tym możecie np tutaj: pompyciepla.ecocomfort/pl/strefa-specjalisty/jak-dziala-pompa-ciepla-2

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: mojra »

Pod ogrzewanie podłogowe należałoby jeszcze położyć styropian. Jak nie chcecie przepłacać, a przy tym kupić materiał dobrej jakości, to zdecydowanie powinniście sprawdzić ofertę styropianu styro24/pl/ Z tego co wiem, to wiele osób korzysta z ich oferty.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: sokol »

Można też poważnie pomyśleć o ogrzewaniu podłogowym. Jeśli się na nie zdecydujecie to z pewnością przydadzą się Wam także takie akcesoria jak rozdzielacz do podłogówki: terme/pl/pl/menu/ogrzewanie/rozdzielacze-i-szafki-198 . Warto wiedzieć, gdzie ich szukać.

ODPOWIEDZ