szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: szymonek »

Dla mnie najlepsza opcja, bo i nie mam szpecących kaloryferów ale i lubię ciepłą, przyjemną podłogę. Do tego mam ogrzewanie na pellet z kotłem automatycznym Defro defro/pl/ , model Gamma. Wygodne w obsłudze, całkiem tanie i ekologiczne ;)

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: matys »

Podłogówka to dobry proces, tylko trzeba szukać kogoś, kto tak naprawdę będzie nam umiał to położyć. A jak już o tym myślicie, to czy czasem robicie i inne remonty? Mam na przykład na myśli uszczelnianie kominów . Czy waszym zdaniem to jest ważne? Czy jednak unikacie sprawdzania na ostatnią chwilę?

kamilka45
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:47 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: kamilka45 »

Wiele osób wybiera ogrzewanie podłogowe, że dobrze się sprawdza. Ja sama widziałam ciekawe oferty w sieci. Bo takie elektryczne ogrzewanie na pewno sprawdzi się pod wieloma względami , na pewno pod wygodą bo jednak wygodne jest.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: zuzula12 »

Jestem w trakcie budowy własnego domu, wiąże się to z wydatkami oraz sporą ilością pracy. Za namową przyjaciela skorzystałem z usług firmy Termolit, która wykonała dla mnie instalacje ogrzewania podłogowego. W swojej pracy korzystali z pianobeton, który sprawdza sie znacznie lepiej niz zwykły styropian.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: czoko752 »

U mnie jednak najlepiej sprawdziło się ogrzewanie na podczerwień, panele zamawiane stąd oxyly/pl/ mam i zadowolony jestem. Są ekologiczne a ich eksploatacja jest tania. Zastanówcie się nad takim rozwiązaniem do siebie.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Grazka123 »

kotlyleszka/pl/ na tej stronie kupiłam piec z podajnikiem któ®y jest bardzo dobrym do ogrzewania mojego domu. Ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, mają szeroki asortyment który przyda się przy wykanczaniu lub remoncie domu. Zobacz sam na ich szeroką ofertę, dostawa jest realizowana w bardzo szybkim czasie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: zuzula12 »

Drewno jest naturalnym surowcem do budowy oraz aranżacji otoczenia. Jeśli chcecie mieć w swoim domu piękną drewnianą podłogę to zobaczcie na oferty venifloor/com/ to tutaj jest oferta na piękną podłogę. Poszukacie tej idealnej która wam sie spodoba i spasuje do waszego wymarzonego wnętrza.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: AsiaS »

Czy ktoś z Was spotkał się z pompami ciepła polskiej marki Varme, ich urządzenia znalazłam na varme.tech/. Wszystkie pompy ciepła mają klasę energetyczną A+++, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunki. Sama pompa ciepła polskiej marki Varme jest w pełni innowacyjnym i bezpiecznym urządzeniem.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: mojra »

Ja mam u siebie w domu ogrzewanie podłogowe od samurio/pl/ ktore jest również ekologiczne. Nie dość, ze dbam o środkowisko to tego typu ogrzewanie jest niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Na plus jest również fakt, ze kurz nie unosi się tak jak przy grzejnikach, wiec nie muszę martwić się o alergię syna.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Remontowa »

Ogrzewanie podłogowe to super sprawa. Przede wszystkim podłoga jest ciepła, co jest bardzo komfortowe, poza tym pomieszczenia bardzo szybko i równo się nagrzewają. Jeśli zdecydujecie się na ogrzewanie podłogowe elektryczne to dobrym rozwiązaniem do tego będzie fotowoltaika brzeg. Dzięki panelom będziecie mieć prąd za darmo, więc i ogrzewanie domu oraz prąd użytkowy nie będzie Was nic kosztował.

ODPOWIEDZ