IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Ogrzewanie podłogowe

Post autor: IgnacyK »

Jakie ogrzewanie podłogowe jest lepsze - wodne czy elektryczne?

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: mrozek »

My wybraliśmy piec ekogroszek i jesteśmy z niego zadowoleni. Węgiel ekogroszek jest przede wszystkim bardzo wydajny. Polecam rzucić okiem na stronę producenta ekogroszku: ekogroszek-patriot/pl/ . Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: anya »

A co powiecie na firmę Rauch systemykominowe-rauch/pl ? Czy tworząc dla siebie ogrzewanie kupowaliście u nich system kominowy? Słyszałam, że oni mają najlepsze produkty tego typu. Możecie tam znaleźć kominy do najróżniejszych piecy, kominów. Także naprawdę super. Wiecie, że zostały one wykonane innowacyjną ceramiką?

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: erica »

Nie, to ja chce postawić na panele na podczerwień ekopodczerwien/pl/panele-na-podczerwien . Według mnie jest to hit, jak chodzi o skuteczne, efektywne i w dodatku tanie metody ogrzewania domu. W ogóle podobają mi się te całe panele na podczerwień, które nowocześnie wyglądają i są funkcjonalne.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: akacja56 »

Takie właśnie ogrzewanie podłogowe jest nowoczesną metodą i jak na moje oko bardzo dobrą. Sama myślę nad tym bo mam dwójkę dzieci, gdy się bawią to często zimą jest podłoga, a tak to będzie ona ciepła cały czas w zimie i zawsze na samym dole jest najzimniej, więc ciepło będzie dobrze rozprowadzać się po wnętrzu.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: firanka »

No dziś podłogówka to już chyba standard, tym bardziej, że oszczędza to miejsce, bo kaloryfer to jednak był pewien gabaryt. Tutaj do całości zastosowałam system od Defro defro/pl/ na pellet. Mam kocioł automatyczny Delta Ekopell z dużym podajnikiem dzięki czemu zaglądam tam dość rzadko aby dosypać pelletu. Poza tym to czyste rozwiązanie, więc nie trzeba się do obsługi jakoś przebierać.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: akacja56 »

"""
My wybraliśmy piec ekogroszek i jesteśmy z niego zadowoleni. Węgiel ekogroszek jest przede wszystkim bardzo wydajny. Polecam rzucić okiem na stronę producenta ekogroszku: ekogroszek-patriot/pl/ . Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.
[/quote]


Ogrzewanie węglem oszczędnym i ekologicznym najlepiej się sprawdza. Na pewno kupisz takie na sobianek/pl/. Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie z szybką wysyłką. Wartość węgla i jego energii jest różna i warto to przed zakupem sprawdzać.
"""

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: wloczykijka »

No ja też mam ogrzewanie podłogowe i do tego planuję zakup takiego ogrzewacza wody https://kociolcenowy.pl/87-ogrzewacze-wody . Wydaje mi się, że takie połącznie jest całkiem trafnym rozwiązaniem. Nie wydaje się to drogie, a zadowolenie na pewno będzie maksymalne. Macie tu jakieś swoje własne opinie? Czekam na odpowiedzi.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Tati17
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:11 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Tati17 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo dobrych treści na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - kotly-poznan/pl .

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: majsterka »

Nie we wszystkich przypadkach można zamontować takie ogrzewanie podłogowe. Jak nie masz takiej możliwości a chcesz nowoczesne rozwiazanie to zawsze mozesz wybrac dekoracyjne grzejniki. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Osobiście, bardzo podobają mi się te od Imers imers/pl/ . Może Tobie też wpadną w oko.

ODPOWIEDZ