mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Remont łazienki

Post autor: mojra »

Dokładnie, my też przy remoncie łazienki kontaktowaliśmy się z hydraulik Łódź bo dość sporo zmienialiśmy i przenosiliśmy wannę w inne miejsce. Jednak pomoc fachowca w takich sytuacjach jest wręcz niezbędna.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: bebefa »

Ogólnie ja mam słabość do drewna, dlatego zastanawiam się, czy mimo wszystko bardziej wytrzymałe płytki drewnopodobne klink/pl/plytki-ceramiczne/drewnopodobne/ nie będą dobrym rozwiązaniem w tym pomieszczeniu. Jak spojrzycie na nie, to one naprawdę dobrze imitują drewno, a koniec końców nie są takie złe w czyszczeniu. Co wy o tym sądzicie?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: sokol »

A czy planujecie zakup nowej pralki do łazienki? Jeżeli tak to koniecznie zdecydujcie się na pralkę perfect care od electroluxa. Gwarantuję Wam, że będziecie zadowoleni.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Remont łazienki

Post autor: mrozek »

Koniecznie zobacz też, co do zaoferowania ma hurtownia hydrauliczna rzeszów: hap/pl/ . Wybór produktów u nich dostępnych jest bardzo duży. Sama miałam przyjemność robić u nich zakupy jako klient indywidualny i przyznam, że byłam zadowolona.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: matys »

A widzicie, ja to myślę, że będę po prostu aranżowała łazienkę z normalną ceramiką. Za to nie wiem, jakie mam kupić kamień elewacyjny graniteks/pl/. W firmie Graniteks mam taki wybór, że nie jestem w stanie jednego wybrać, a co dopiero dalej. Dlatego chętnie od was się dowiem, co warto kupić, a czego nie. Może warto jest iść w jasne elementy? A może jednak w ciemne?

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: anya »

A czy kojarzycie może firmę mieszkobud/pl/ ? Pytam, ponieważ słyszałam, że przeprowadzają remonty warszawa. A ja szukam właśnie profesjonalnej ekipy, która mogłabym z pełnym sukcesem odmienić moją łazienkę. Co możecie zatem napisać mi na ich temat? Czy to prawda, że wszystko u nich odbywa się sprawnie i zgodnie z wytycznymi?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Remont łazienki

Post autor: mojra »

Najlepszym rozwiązaniem będzie porównanie kilku ofert, tak aby wybrać tę która najbardziej nam odpowiada. Możesz zajrzeć też do sklepu plytki24/pl/plytki-klasyczne Mają bardzo szeroki wybór, więc może akurat coś ci wpadnie w oko.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Remont łazienki

Post autor: zuzula12 »

Jeśli macie jakeś problemy jeśli chodzi o instalacje hydrauliczne to polecam serdecznie kontaktować się z firmą Osiedle Anin pogotowie kanalizacyjne oni usuną każdy problem z kanalizacją szybko, sprawnie bo mają duże doświadczenie w tej branży bo już ponad 15 letnie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Remont łazienki

Post autor: paździoch »

Wybór płytek to u nas jakaś masakra była. Ciężko coś wybrać jak jest tak wiele fajnych wzorów. Nawet rozmiar to problem.. W sklepie szklanemozaiki/pl/ to już w ogóle, tyle fajnych płytek jest że aż już 3 dzień myślimy które wybrać.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: postzunia »

Jak chcesz wykonac remont łazienki to polecam Ci się zainteresowac również wymianą całej instalacji grzewczej by niue musiec robic tego po kilku miesiącach od remotnu. Na stronie jaką jest ciecielaser/pl/ciecie-laserowe-blach/ Znajdziesz najkorzystniejsze oferty odnośnie cięcia oraz gięcia blach. Polecam się rozejrzec.

ODPOWIEDZ