synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: synia »

Na pewno warto zainwestować w dobrej jakości zlew, który nie tylko ładnie się będzie prezentował, ale również będzie praktyczny i funkcjonalny. Tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-anita-mini.html sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Myślę, że właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Remont łazienki

Post autor: mojra »

My też będziemy lada dzień remontować łazienkę :) Na pewno konieczna będzie wymiana płytek i nie dam się już nabrać na "tanie dobre płytki" bo takie nie istnieją. Warto w nie zainwestować, aby cieszyły oko i służyły przez długi okres czasu. Powiem wam, że na tej stronie plytki24/pl/blog sporo się dowiedziałam na temat doboru właściwych płytek.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Remontowa »

Jeśli miałabym coś doradzić w kwestii remontu łazienki to na pewno warto poszukać dobrych fachowców. Ja przerabiałam wannę na prysznic i trzeba było pozmieniać instalację sanitarną, więc wezwałam pana z firmy kasprzakinstalacje/pl/ , który wykonuje między innymi takie prace. U mnie łazienka byłą już bardzo stara i wymagała generalnego remontu, więc u mnie konieczny był dobry hydraulik na samym starcie.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Remont łazienki

Post autor: mrozek »

Trzeba też pomyśleć o małych elementach do łazienek, jak na przykład bateria. To również bardzo istotne podczas remontu łazienki. Zajrzyjcie sobie w tym celu do sklepu internetowego ekspercilazienek/pl/baterie-bidetowe/0,grohe , gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Dżonko »

Podczas planowania remontu zawsze ma się wiele pytań i wątpliwości. Ja sporo inspiracji i pomysłów czerpię z sieci - nslowo/pl/szafka-stojaca-czy-wiszaca-jak-lepiej-wybrac-pod-umywalke/ . W Internecie na szczęście nie brak ciekawych artykułów czy poradników. Można się nimi trochę posiłkować planując swoje wnętrza :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: grażynka011 »

My ostatnio zmienialiśmy płytki w łazience, więc skorzystaliśmy z oferty jaką posiada nexterio/pl/1,682,Plytki-lazienkowe.html . Powiem wam, że od razu przypadły nam do gustu ciemne płytki. Prezentują się po prostu fantastycznie i są bardzo wytrzymałe

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli szukalibyście sprawdzonego hydraulika z Wrocławia i okolic to zdecydowanie polecam jotka-hydraulik/pl/udraznianie-kanalizacji/ :) Działają szybko i przede wszystkim konkretnie :)

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Remont łazienki

Post autor: papilotka »

Jesli remont łazienki, to warto sobie zerknac sklep.sotbe/com/ :) ja od nich zamawialam baterie, swietna jakosc w dobrej cenie

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: sokol »

Bez dobrego fachowca raczej nie zrobimy remontu czy wykończenia łazienki. Dlatego polecam zapoznać się, co w ofercie ma hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: hydraulik-warszawa/pl/ . Na pewno będziecie zadowoleni.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Dżonko »

Łapcie link do tej stronki - najdom/pl/ Niedawno wrzucili tam artykuł na temat najczęstszych problemów z instalacją wodną w mieszkaniu. Przeczytajcie sobie. Myślę, że dla wielu osób może by naprawdę pomocny. A temat instalacji wodnej w końcu jest naprawdę ważny.

ODPOWIEDZ