Karina
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:46 am

Remont łazienki

Post autor: Karina »

Moze podzielicie sie swoimi najlepszymi poradami odnosnie przeprowadzenia takiego remontu. Juz sama nie wiem co robic...

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Remont łazienki

Post autor: Joahim »

Wcale się nie dziwię przy takim wyborze jaki mamy aktualnie na rynku. Producenci prześcigają się w pomysłach na to jak nakłonić nas do kupna akurat ich produktów. Klienci też przez ostatnie lata stali się bardziej wymagający. Robienie remontu generalnego po kosztach większości nie wyszło na dobre. Przecież to oczywiste, że wybierając najtańsze materiały wykończeniowe możemy spodziewać się jednego - przestaną być modne w relatywnie krótkim czasie. Przeglądając oferty większych sklepów internetowych z takim wyposażeniem moją uwage przykuła kolekcja tubądzin pietrasanta oferowana w rozmiarze wielkoformatowym. Do nowoczesnych aranżacji tego rozmiaru płytki są bardzo często wybierane bo można dzięki nim stworzyć wrażenie jednolitości, stosując brak fug. Zastanów się czy u Ciebie to by się nie sprawdziło :)

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Remontowa »

Wiadomo, że raz na jakiś czas konieczny jest remont łazienki. Jeśli planujecie generalny remont to dobrze jest wcześniej zakupić sobie materiały, żeby nie biegać po marketach w trakcie trwania remontu. Sporo materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz chemii budowlanej znajdziecie w sklepie budmar-mb/pl/ . Tu można zakupić też narzędzia, które często sa niezbędne do wykonania niektórych prac.

Anita
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 12, 2020 8:37 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Anita »

Kolekcja tubadzin przepiekna.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Remont łazienki

Post autor: majsterka »

Sama jestem w trakcie remontu łazienki.Szukam dla siebie jakiejś fajnej baterii do łazienki bo remontujemy ją całkowicie. Przeglądałam tutaj sklep.sotbe/com/ i bardzo podobały mi się różne propozycje baterii. Wy gdzie kupiliście swoje baterie do łazienki

Awatar użytkownika
SOLIDOR
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:40 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: SOLIDOR »

Bardzo mi ta propozycja pomogła! Dzięki wielkie za pomoc.
Nie wszystko jest tym, na co wygląda, a ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: zorba »

Remont łazienki u nas to nie wszystko. Zależy nam na takich kompleksowych pracach konserwacyjnych, bo trzeba przejrzeć dokładnie różne inne instalacje. Słyszałam, że świetnym wykonawcą takich prac jest firma Megadex megadex/pl/ . Mam znajomych, którzy korzystali z ich oferty i są pełni podziwu dla wysokiej jakości wykonawstwa. Może też właśnie do nich bym się zgłosiła? Sama nie wiem.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: Kasieńka »

Ja ostatnio odświeżałam łazienkę i zdecydowałam się na tapety. Z racji tego, że nie lubię wynajmować ekipy czy fachowców remonty staram robić się sama z moim narzeczonym. Wychodzi nam to całkiem nieźle i sprawnie więc zamierzony efekt jest :) Długo szukałam odpowiednich tapet do łazienki z racji tego, że jest to problematyczne miejsce. Dobrej jakości tapety w fajnych wzorach znalazłam na innetapety/pl/tapety-scienne .

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Remont łazienki

Post autor: Aldona »

Łazienkę projektowałam i budowałam od początku, więc musiałam wynająć odpowiednią firmę do tego. Ogólnie to polecam TomGruz ,bo oni zajmują się kompleksowymi usługami sprzątającymi - czy to wywóz gruzu czy starcyh mebli

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Remont łazienki

Post autor: sokol »

Nie ma remontu łazienki bez dobrego fachowca. W takim remoncie z pewnością pomoże Wam hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: hydraulik-warszawa/pl/ . Polecam się z nim skontaktować.

ODPOWIEDZ