hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: hadzik »

ja też korzystałem z usług tej firmy Rope Expert i mogę szczerze polecić. solidnie, terminowo. duży plus za kontakt z właścicielem, Panem Łukaszem.

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Aldona »

Każda taka budowa czy remont generuje nieporządek. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firmy, która zajmie się wywozem starych mebli, gruzu a także wyburzaniem ścian. Spore doświadczenie w branży ma TomGruz tomgruz/pl/ Na tej firmie można polegać

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Bakeneko »

Ocieplenia natryskowe są bardzo skuteczne... Taki sposób ociepleń ma ogromną rzeszę zwolenników i mnie to wcale nie dziwi. Ocieplenia pianą to mnóstwo korzyści. Fitrma izolamp/pl/natrysk-piana-ocieplanie-domu-kujawsko-pomorskie.html zajmująca się takimi ociepleniami ma nawet całą zakładkę w temacie informacji o tych ociepleniach.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: zuzula12 »

Skoro mowa o elewacji to może spodobają się wam profile elewacyjne od firmy DW decor. To polski producent sztukaterii. W ich sklepie znajdziecie między innymi listwy przy suficie rozety, gzymsy, fasety wszystko piękne i elegancko wykończone. Zapoznajcie się z ofertami. Polecam.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: milena49 »

Po remoncie elewacji warto będzie wykonać polerowanie szyb. To dużo tańszy zabieg niż ich wymiana. A bardzo skuteczny. Usunie rysy, uciążliwe zacieki. Tu clearview/pl/ jest firma, która może się tym zająć. Poradzą sobie także w odpryskami. Szybko, solidnie i skutecznie. Nawet na wysokościach.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: mojra »

Zmieniając elewację, warto również pomyśleć o dodatkowym ociepleniu domu. Wiem, że teraz wiele osób decyduje się na termoorganikę czy nawet wełnę, ale z tego co się zorientowałam w temacie - styropian jednak jest niezastąpionym materiałem do ociepleń powierzchni. Znajomy ostatnio korzystał z oferty styro24/pl/ i mówił, że mają tam najniższe ceny.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można również zdecydować się na porządną sztukaterię, którą oferuje pipoop/com . Jak dla mnie jest to najlepszy producent i co ważne tutaj kupicie bardzo dobrej jakości sztukaterię w konkurencyjnej cenie co jest również wielkim plusem

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Korzeń »

Ta firma z Galewic wykonuje tego rodzaju robocizny kompleksowo amitec/com/pl/ zajmują się zarówno produkcją swojego styropianu, jak i później montażem

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Monika »

A czy ktoś z Was orientuje się może, ile kosztuje malowanie elewacji domu? Chodzi o nieduży dom, 90 metrów kwadratowych...Chcielibyśmy z mężem w ten sposób odnowić elewację i nadać naszym czterem kątom nowego, świeżego wyglądu. Na wydatek jakiego rzędu powinniśmy się przygotować?

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matys »

Wiecie co, firma Dulux ma coś odpowiedniego i wydaje mi się, że znajdziecie u nich to, czego szukacie. Nie jest jednak dziwne, że farba rozpuszczalna w wodzie nie będzie pasować. W końcu elewacja nie może spływać. Powinna być hydrofobowa i na pewno będziecie z niej zadowoleni. Inna się nie sprawdzi.

ODPOWIEDZ