tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

jasne jasne dam znać :) to już w czerwcu więc niebawem :) wszystko powoli wraca do życia to trzeba zacząć robić to co trzeba :) namiarem już się zdążyłam podzielić ze znajomym, który jest w zarządzie wspolnoty mieszkaniowej i też szukał specjalistów od prac na wysokości :)

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matys »

No ciekaw jestem, kogo mi polecacie, dlatego sprawdzę te polecenia, które będą najbliżej mnie. Mam niestety jednak problem, jeśli chodzi o wybór samej elewacji. Nie wiem, w co zainwestować i jestem ciekaw, co wy wybraliście. Podzielicie się? Bo na oku mam coś takiego kamiennewnetrza/pl/paski-kamienne . Warto?

Awatar użytkownika
SOLIDOR
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:40 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: SOLIDOR »

Czy ktoś może ma jeszcze jakąś propozycję? Dajcie znać.
Nie wszystko jest tym, na co wygląda, a ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

"""
jasne jasne dam znać :) to już w czerwcu więc niebawem :) wszystko powoli wraca do życia to trzeba zacząć robić to co trzeba :) namiarem już się zdążyłam podzielić ze znajomym, który jest w zarządzie wspolnoty mieszkaniowej i też szukał specjalistów od prac na wysokości :)
[/quote]


o no i super :) trzeba sobie pomagać :) to trzymam kciuki za sprawne wykonanie usługi i daj znać koniecznie :)
"""

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

zaraz po Bożym Ciele będziemy działać także dam znać na pewno :) ciesze się, że już wszystko wraca do normalności i można na spokojnie wykonywać wszystkie zaległe prace :)

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Joahim »

Nie zawsze cena to wszystko ;)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

i jak tam tonga? jesteś już pewnie po tych wszystkich pracach, daj znać w wolnej chwili jak wrażenia :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

tak tak juz po :) miałam ostatnio sporo zajęć i zupełnie wyleciało mi z głowy by odezwać się na forum tu :) tak czy siak wszystko poszło zgodnie z planem, jestem bardzo zadowolona z efektów tych prac. raz jeszcze dziękuje za informacje :)

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Aldona »

Ktoś tu wspomniał o oknach - warto w trakcie remontów wymienić okna. Te bardzo często mogą się rozszczelniać jeśli są to okna kupione u pośredników. Także moim zdaniem lepiej kupować takie produkty bezpośrednio od producentów. Bo tutaj rzeczywiście zrobimy zakup raz a porządnie - producent okien zagwarantuje pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Jednak jeśli wybierzemy dobre okna to będziemy mogli z nich korzystać w niezmiennie dobrym stanie przez wiele lat.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

"""
tak tak juz po :) miałam ostatnio sporo zajęć i zupełnie wyleciało mi z głowy by odezwać się na forum tu :) tak czy siak wszystko poszło zgodnie z planem, jestem bardzo zadowolona z efektów tych prac. raz jeszcze dziękuje za informacje :)
[/quote]


tonga no i świetnie, ciesze się, ze jesteś zadowolona :) ja sama też będę się z nimi niebawem znów kontaktować bo szykuje się praca na wysokości na początku pazdziernika, trzeba termin zaklepac :)
"""

ODPOWIEDZ