tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

Witajcie :) mieszkam w domu jednorodzinnym ( pod Warszawą) i w tym roku zdecydowaliśmy się na porządny remont elewacji. Czyszczenie, malowanie na nowo itd. Przy okazji przydałby się też montaż jakiś siatek przeciwko ptakom przy gzymsach. Możecie się podzielić namiarem na jakąś dobrą firmę, która zajmuje się tego typu pracami ?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

Hmm a gdzie dokładnie mieszkasz? Daleko od Warszawy ? Bo ja znam świetną firmę alpinistyczną. U nas robili takie odświeżenie elewacji w budynku firmowym, regularnie zlecamy im też mycie okien czy np wieszanie reklam wielkoformatowych :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

to Wesoła pod Warszawą więc mega blisko :) Chętnie poznam nazwę firmy :) powiedz mi proszę przy okazji jak z jakością usług, terminami i cenami ?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

aaaa no to spoko, myślę, ze podejmą się zlecenia jak tylko terminy im pozwolą :) To Rope Expert. Skontaktuj się z nimi i dogadaj szczegóły. Uważam, ze ceny mają relatywnie niskie a przy tym jakość świadczonych usług jest mega solidna. Znają się na rzeczy, mają doświadczenie, dobry sprzęt i potrzebne umiejętności.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

wow bardzo dziękuje za informacje :) w takim razie jeszcze dziś lub jutro się z nimi skontaktuje i spróbuje ustalić jakieś szczegóły :)

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Betka89 »

My niedługo planujemy sobie odświeżyć trochę wnętrza i szukamy fajnych inspiracji. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy może nie postawić na sztukaterię - mgprojekt/com/pl/blog/sztukateria/ To jest coś nowego, czego jeszcze u siebie nie posiadamy. Myślę, że w ten sposób faktycznie udałoby się nam odmienić wygląd domu i sprawić, że będzie bardziej przytulny.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: Pono »

Dobra firma do remontu elewacji używa dobrych materiałów, które zapewnia trwałość elewacji i dobre ocieplenie budynkowi. Mam na myśli tynki elewacyjne Greinplast Tynk Silikonowy Baranek TXB Greinplast służy do ręcznego lub natryskowego wykonywania elewacji zewnętrznych. Może być stosowany na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo- wapienne, wapienno cementowe, wapienne, gipsowe itp. - po min. 28 dniach od ich wykonania, oraz jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST – po min. 3 dniach od ich wykonania.

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

I jak tam tonga udało się skontaktować z panem Łukaszem z Rope Expert?

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: tonga »

udało się, udało dzięki :) co prawda realizację zlecenia przełożyliśmy w czasie ale już wiem więcej co i jak :_) rzeczywiście ceny usług mają meeega konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami. Raz jeszcze bardzo dziękuje za pomoc :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma od remontu elewacji

Post autor: matea »

tonga no coś Ty nie ma sprawy :) od tego są takie fora by dzielić się informacjami i namiarami :) daj znać jak już będzie po wykonaniu usługi :)

ODPOWIEDZ