Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Żywica epoksydowa

Post autor: Lenta »

Czy ktoś posiada w domu podłogę epoksydową? Odkryliśmy ją z Mężem w sumie niedawno i chcielibyśmy taką podłogę w kuchni i łazienkach zamiast płytek.

atss
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: atss »

"""Można zrobić taką podłogę tam gdzie ogrzewanie podłogowe. Zalety jak widać podłoga jest piękna. Minus taki, że droga.



Jesli jednak się już zdecydujecie, polecam zastanowić sie nad odpowiednia impregnacją

matbau/com/sklep/produkty/powloki-zywiczne-epoksydowe-i-poliuretanowe/impregnacja-posadzek/



W sklepie mozna dostac odpowiednie produkty Dzieki temu podłoga taka będzie bardziej wytrzymała na uszkodzenia oraz nie będzie tak bardzo się rysowała.
"""

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: Brzostuś »

Też uważam, że to wygląda świetnie, lśniąco, gładko, luksusowo. Polecam się skontaktować z wieloma firmami inter-floor.de, bo mogą być spore różnice w cenach.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: Betka89 »

Mi osobiście najbardziej podobają się podłogi drewniane. Są one solidne i wytrzymałe, a do tego pięknie się prezentują Taka podłoga to inwestycja na długie lata. Widziałam ciekawe oferty parkietów drewnianych na stronie Parkiety dla Ciebie - parkietydlaciebie/pl/ Do wyboru jest kilka rodzajów desek, w tym także deski tarasowe czy panele winylowe. Dzięki temu można sobie wybrać podłogę, która będzie pasowała do danego stylu panującego we wnętrzu. Dodatkowo fachowcy pracujący w sklepie służą radą w kwestii doboru podłogi jak również oferują jej montaż. Dzięki takiej kompleksowej usłudze cała robota pójdzie bardzo szybko i sprawnie.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: gierka »

Nie powiem także słyszałam o tym, że ludzie kładą żywicę epoksydową na podłogę. Lecz nie jestem tak do końca do tego rozwiązania przekonana bo jednak takie rozwiązanie jest na dłużej. Dlatego też zaczęłam sprawdzać jakie podłogi teraz są w modzie. I tak też między innymi znalazłam na tej stronie maharajahparquet/com/deski-podlogowe/merbau-golden-tea bardzo ładną podłogę i w dodatku nadającą się pod ogrzewanie podłogowe. Więc ja już wyboru dokonałam.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: zuzula12 »

W domu znajomego na własne oczy zobaczyłem, jak świetnie sprawdza się ogrzewanie podłogowe. Skorzystałem z usług firmy Termolit, która wykonała dla mnie wylewka anhydrytowa oraz zajęli sie montażem ogrzewania podłogowego. Wszystko wykonali sprawnie i bez problemów.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie doskonałym wyborem okazały się drewniane podłogi Barlinek w najlepszej cenie w sklepie . Prezentują się po prostu przepięknie, dodatkowo ich jakość jest bardzo wysoka co jest również wielkim plusem

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: erica »

Nie mogę powiedzieć, że taka podłoga jest brzydka czy coś - bo tak nie jest... Jest przepiękna, ale niestety mam wątpliwości co do jej trwałości itd. Jak chodzi o mnie to planuję sobie kupić deski drewniane i nimi wyłożyć większość wnętrz... Dlatego zastanawiam się czy nie zgłosić się do firmy vipparkiet/pl ? Co wy na to? Ponoć oferuje nowoczesne w tym zakresie rozwiązania.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: milka »

Ja chciałabym mieć posadzkę żywiczną w domu. Czytałam o niej na https://polskiebudowlane.pl/portal/posa ... entry-post i jestem zachwycona :) Ktoś z was zdecydował się na takie rozwiązanie? Jak się u was sprawdza? Wydaje mi sie, że to nie tylko ładnie wygląda ale jest tez praktyczne.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Żywica epoksydowa

Post autor: zorba »

Mój sąsiad ostatnio robił u siebie podłogę i tego typu akcesoria oraz narzędzia kupował w tej hurtowni https://www.narzedzia-krab.pl/ . Jest rzeczywiście bardzo dobrze wyposażona i oferuje atrakcyjne ceny. Jeśli ktoś nie jest zdecydowany to chętnie doradzają w zakupie.

ODPOWIEDZ