Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: Igielnik »

"""Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Aktualnie mamy wszystkie krzesła brązowe, ale wizualnie są bardzo nudne, może i wygodne ale nudne,

więc chcemy zaszaleć i zmienić image biura na coś ekstra nowoczesnego,

może macie tu jakiś pomysł na to, właśnie z krzesłami?

Trochę fajnych modeli mam z magod/pl/pol_m_Dom_Krzesla-fotele-stolki_Fotele-biurowe-316.html na oku,

ale szukam jeszcze innych zestawień dla porównania - podpowiecie?
"""

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: zuzula12 »

Koniecznie zobaczcie na stronę winkelman/pl to firma która oferuje najlepsze meble do biura. To dobre atrakcyjne oferty na meble metalowe, szafy specjalne i inne akcesoria . Sprawdźcie ja zachęcam bo uważam że to dobra oferta.

Sajon
Posty: 26
Rejestracja: wt lip 14, 2020 2:17 am

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: Sajon »

Krzesła biurowe, może raczej fotele biurowe, bo tak są nazywane w sklepach z meblami biurowymi to bardzo ważny mebel w każdym biurze. Pracownicy każdego biura potrzebują mieć przygotowane dobre ergonomicznie stanowiska pracy. Biurko powinno mieć odpowiednią wielkość z miejscem na komputer, monitor, jakieś urządzenia elektroniczne. Z kolei fotel biurowy powinien umożliwiać wygodne siedzenie przy biurku tak aby nie blokować krążenia w nogach, aby osoba siedząca nie krzywiła kręgosłupa, jak również podpieranie łokci, żeby nie nadwyrężać barków. Profesjonalne krzesła biurowe można kupić w sklepie z meblami biurowymi NonameOffice nonameoffice/pl/krzesla-i-fotele-biurowe/krzesla-i-fotele-gabinetowe/estel-fg/

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: Bigi12 »

Do biura nie zapomnij zamówić niszczarek i pudeł na dokumentację a takie coś zakupisz tutaj niszczeniedokumentow.eu/kontakt/ Oprócz tego możesz im zlecić wykonanie archiwizacji danych jak i przechowywania dokumentacji. Na pewno dzięki nim będziesz ład i porządek w biurze.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: mojra »

Jesteś pewna, że chcesz krzesła do biura? Osobiście uważam, że skórzany fotel biurowy będzie lepszym wyborem ze względu na wygodę. Często spędza się 8h przed biurkiem, także warto zadbać o wygodę, jak wcześniej wspominałam.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: erica »

Może macie jakiś sprawdzony fotel gamingowy? Mój stary nie miał odpowiedniego kształtu i regulacji, która musi być bardzo dobra bo inaczej po dłuższym czasie na nim człowiek jest połamany. Kolega, również gracz polecił zapoznać się z ofertą dobrekrzesla/pl/150-fotele-biurowe-obrotowe i właśnie tak zrobię, mam nadzieje, że znajdę coś idealnego.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: pyrtek »

a metalowe szafy gdzie zamawialiscie? nam sie udalo znalezc dobra oferte producenta https://locobox.pl/ i po zamowieniu jedynie 2 tyg czekalismy na dostawe :)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: pyrtek »

Nie tylko krzesła są istotne. Biuro to ogromna powierzchnia. Trzeba tez przewidzieć gdzie będą trzymane dokumenty. Dobrą opcją są metalowe szafy. Można je kupić między innymi u Locobox - to solidny producent i ma też w ofercie szafy na ubrania pracownicze

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wymiana krzeseł biurowych - na jakie?

Post autor: Dżonko »

Tutaj https://swidnica24.pl/2022/11/zdrowe-si ... -praktyce/ jest ciekawie napisany artykuł na ten temat. Jak ktoś pracuje na siedząco wiele godzin, to dobrze dopasowane, wygodne krzesło jest wręcz na wagę złota. Trzeba troszczyć się o swój kręgosłup, zdrowie ale tez komfort pracy. Zdecydowanie lepiej się pracuje jak miejsce pracy jest wygodne.

ODPOWIEDZ