RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

VARME opinie - pompy ciepła, warto?

Post autor: RobertOsm »

Czy ktoś słyszał o pompach ciepła Varme? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem w swoim domu ze względu na trochę oszczędności i bardziej energonomiczne podejście do tematu..widziałem takie produkty Varme typu monoblok i SPLIT. U mnie osobiście na pewno lepiej wypadnie monoblok, widziałem na stronie varme.tech/ urządzenia o różnej mocy. Producent gwarantuje niski poziom hałasu, łatwość montaży czy niski koszt eksploatacji.

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: VARME opinie - pompy ciepła, warto?

Post autor: IgnacyK »

Mamy taką pompę ciepła w domu i jesteśmy zadowoleni, w sumie dopiero niedawno zdecydowaliśmy na instalację takiego urządzenia w domu, ale widzimy już oszczędności. Chcieliśmy też bardziej ekologiczne urządzenie ze względu na dużą powierzchnię domu :) Varme sprawdza się bardzo dobrze, więc jeśli się zastanawiasz to polecam.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: VARME opinie - pompy ciepła, warto?

Post autor: bebefa »

W zasadzie to ja wam mogę powiedzieć, że wspomniana firma w ogóle nie jest mi znana, za to placówka Hymon hymon/pl/oferta/pompy-ciepla/ już owszem. Miałam okazję tam właśnie przebywać i wiem na pewno, że oni doskonale współpracują dla klienta i z nim samym. Dopasowane rozwiązania to przede wszystkim najważniejszy aspekt ich pracy, to na pewno.

ODPOWIEDZ