zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Ja chciałabym wam polecić sklep boma-agd/pl ja znalazłam u nich w sklepie wiele produktów do kuchni między innymi talerze szklanki miseczki czy kubki. Mają dobrej jakości produkty i atrakcyjne ceny więc warto znać ich oferty.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kuchnia

Post autor: czoko752 »

W temacie kuchni to ja tutaj gama-sklep/com/pl/a/547-szara-kuchnia-czarny-blat mam na oku meble z czarnym blatem, co o nich myślicie? Bo aranżacja jaką planuję będzie z nimi piękna, coś nowoczesnego ale i stylowego. Dodatki tylko jeszcze muszę domówić.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kuchnia

Post autor: bonyard »

Skoro jesteśmy w temacie kuchni to na pewno warta uwagi jest oferta Fabryka Mebli LAYMAN layman/pl/pl/ - polecam, bo jest w czym wybierać. W dodatku ceny są konkurencyjne, zatem na pewno będziecie zadowoleni

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Kuchnia

Post autor: mrozek »

Nie zapominajmy także o zakupie akcesoriów kuchennych. Wiele z nich z pewnością się przyda. Polecam rzucić okiem na przykład na takie talerze: bokono/pl/Talerz-plytki-15-5-cm-Trianon-Luminarc/7817 . To gadżety niezbędne w każdej kuchni.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kuchnia

Post autor: Bigi12 »

Jak interesuje cię aby kuchnia była użyteczna i miała wszystko co potrzebne to odwiedź witrynę meblownia/pl/category/akcesoria-meblowe-kosze-cargo gdzie zakupisz potrzebne wyposażenie. Bardzo przydatne będą kosze cargo bo wiele pomieszczą a nie kosztują wiele. Zobacz jak praktyczne są i dlaczego trzeba je mieć.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kuchnia

Post autor: mojra »

Szukasz porad na temat urządzenia swojej kuchni? Tak się składa, że mogę ci zaproponować stronę https://kuchniezpomyslem.pl/a/beqq,rodz ... o-szuflady na której znajdziesz masę porad oraz artykułow.

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Korzeń »

W kuchni najwazniejsze sa meble. I w tej kwestii nie powinno się iść na żadne kompromisy. Kuchnia powinna być zrobiona na wymiar, by meble były dopasowane idealnie a całość bardzo funkcjonalna. I wcale nie musi się to wiązać z duzymi kosztami, bo dobre jakosciowo mebelki mozna zamówić w Ikei z opcją montażu wykonanego przez tych fachowców https://montiermebli.pl/

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kuchnia

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem warto też dobrać porządne środki czystości, dlatego mogę polecić wam https://sklepinco.pl/ . Jak dla mnie wybór jest tutaj naprawdę dobry także bez problemu znajdziecie coś dla siebie

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Bakeneko »

Pochwalę się, że jestem już na finiszu wykańczania swojej kuchni i teraz zostało mi tylko mocowania szyby do ściany - zastanawiam się jak to zrobić aby taki panel trzymał się pewnie gruntu oraz był wytrzymały na działanie temperatur oraz wody.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kuchnia

Post autor: czoko752 »

ok!

ODPOWIEDZ