firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

bardzo dobra kawa

Post autor: firanka »

Jest trochę tych rodzajów kawy, ale mnie jakoś najbardziej podchodzi ta tradycyjna nescafe/com/pl/nasze-kawy/nescafe-classic . Jak mam ciężki dzień w pracy to nawet potrafię wypić 3 filiżanki mojego trunku i dzięki temu mam znacznie więcej energii do działania.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chcesz posmakowac dobrej kawy to koniecznie zagladnijcie na strone infomax/com/pl/jedzenie/arabica-a-robusta-jaki-rodzaj-kawy-bedzie-najlepszy jest to blok dzięki któremu dowiesz się czym różnią się odmiany kawy Arabica i kawy Rospusta. Skąd bierze się taka różnorodność mieszanek kawowyh oraz wiele innych ciekawych informacji polecam

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: postzunia »

Lubię najbardziej kawę z kapsułek. Nie lubię w kawie fusów a w takiej wersji nie występują. Dobre kawy i różne smaki ma firma nespresso/com/pro/pl/pl/ Na stronię są też fajne często promocje i oferty dla domu czy biznesu. Ja lubię polować na takie okazje.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: budowlaniecja »

Ja najbardziej lubie kawę ziarnistą. Duzy wybór zawsze znajduję tu bee/pl/9047-kawa-ziarnista Lubię sprawdzać różne gatunki kaw. A teraz mam okazje na kupno kawy w cenach promocyjnych. Jak lubicie kawy ziarniste, to sprawdźcie tę ofertę.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: karol3222 »

Ja mam bardzo dobrą kawę bo kilka dni temu skorzystałem z rewelacyjnej oferty kawa zielona .Nawet mojemu znajomemu powiedziałem ,żeby z tej oferty skorzystał.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: grażynka011 »

Jak dla mnie to jednak najkorzystniejszą ofertę posiada mottcoffee.eu/ . Wybór jest bardzo duży, a kawy są po prostu przepyszne, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: zuzula12 »

Jak dla mnie to Sklep z kawa to najlepszy jaki własnie znam. Bardzo lubię zamawiać od nich kawę ponieważ dzięki temu nie mam żadnych problemów z kupowaniem w sklepie stacjonarnie. Na stronie mogę sobie bez problemu poczytać ich skład i jakie są zalecenia a w sklepie to zawsze nie mam czasu na to. Polecam

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: grażynka011 »

Na pewno przyda wam się również porządny ekspres do kawy. My mamy Breville i powiem wam, że spisał się u nas doskonale, a kawa jest naprawdę smaczna

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: karowisniewska »

Jeśli szukasz dobrego i profesjonalnego ekspresu to możesz go znaleźć na swiatekspresow/pl/ekspresy-do-kawy-delonghi :) Mają spory wybór urządzeń!

Bigi12
Posty: 299
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: bardzo dobra kawa

Post autor: Bigi12 »

Chcesz bardzo dobrej kawy to odpuść zwykłe sklepy i skup się na internecie bo tam można znaleźć perełki jak ten coffeefolks.eu/ U nich kawa jest wypalana na bieżąco i z najlepszych ziaren a dodatkowo tradycyjne nazwy kaw zmieniono na rasy psów którego charakter odzwierciedla dana kawa. Jak lubisz wyrazistą kawę to rottweiler będzie dla ciebie a osoby lubujące się w owocowych nutach powinny postawić na terriera.

ODPOWIEDZ