majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Wnetrze domu

Post autor: majsterka »

Od paru tygodni próbuję doszlifować swój salon. Brakowało mi czegoś. Znalazłam stare fotografię z dzieciństwa moich rodziców w piwnicy i od razu wpadłam na pomysł zamówienia ram na galeriaram/pl/ramy-drewniane/ i oprawieniu ich. Powiesiłam wszystkie na jednej ścianie i wygląda ona teraz super.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wnetrze domu

Post autor: zuzula12 »

"Jestem aktualnie w trakcie remontu i szukam inspiracji do aranżacji moich wnętrz. Licze na Waszą pomoc.



matrixmedia/pl
"

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wnetrze domu

Post autor: Bigi12 »

Jak lubisz zieleń ale nie potrafisz się zajmować roślinami lub nie masz czasu to wykorzystaj ofertę tego sklepu sklep.green-designers/pl/kategoria/trawy-ozdobne gdzie dostaniesz sztuczne rośliny różnego typu. Mozę to być trawa ozdobna w doniczce jak i palma bo oferta jest bogata. Jakość wykonania jest wysoka a ceny przystępne więc pomyśl nad tą opcją.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Wnetrze domu

Post autor: bebefa »

W tym roku postanowiliśmy zmienić wystrój wnętrza. Mi i mężowi zaczęły podobać się odnawiane stare meble. Gdzie znajdę dużysklep z starymi meblami w Jarocinie, bądź okolicach? Tak wg jak podoba wam się taki wystrój mieszkania. Zdecydowalibyście się na taki?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wnetrze domu

Post autor: pyrtek »

A jakieś fajne doniczki? Moim zdaniem to fajne urozmaicenie wnętrza! Na sklepdaglezja/pl/blog/doniczka-miriam-stworzona-z-ekologicznego-materialu-z-wiorkow-drewna-i-lupin-kawy-w-modnych-naturalnych-kolorach zobaczcie jaki jest teraz wybór i to ekologiczny!

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wnetrze domu

Post autor: mrozek »

W salonie z pewnością przyda się także pojemna komoda. Bardzo duży wybór takich mebli widziałam ostatnio w ofercie tego sklepu internetowego gornapolka/com/p/komoda-szafka-rtv-sigi-kstv1k/ . Myślę, że Wam też się spodobają.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Wnetrze domu

Post autor: wloczykijka »

Do swojego domu zamówiłem ostatnio prześcieradła - zdecydowałem się na te ze strony https://www.faro.com.pl/asortyment/prze ... lo/?search. Przyznam, że są bardzo wygodne, były dostępne w atrakcyjnej cenie i są wykonane z dobrej jakości materiałów. Jakie jest wasze zdanie na ich temat?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Wnetrze domu

Post autor: mrozek »

Wnętrze warto odpowiednio wykończyć. Wiele pomysłów i inspiracji wnętrzarskich znajdziecie w internecie. Polecam blog piekniezarchitektem/pl . To kopalnia inspiracji i na pewno spodobają się Wam ich treści.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wnetrze domu

Post autor: czoko752 »

Mnie się ostatnio spodobało coś takiego e-sas/pl/2-a008-0053 . Meble rattanowe są od dłuższego czasu bardzo popularne. Myślałem, żeby postawić ją na balkonie i tym samym zyskać więcej miejsca do przechowywania. Już mam dość porozkładanych wszędzie rzeczy.

AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Wnetrze domu

Post autor: AleksandraP »

Dla mnie bardzo ważnym elementem wykończenia każdego wnętrza jest dywan. Uważam, że nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu. Znalazłam fajną stronę, która oferuje bogaty wybór dywanów topworld/pl/produkty/dywany/dywany-nowoczesne-syntetyczne,2,7249 . Zerknijcie :) Uważam, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

ODPOWIEDZ