Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: Luza »

Jeśli chodzi o aranżację pokoju dziecka to myślę, że ważnym elementem będą też lampy. Są teraz na rynku modele, które idealnie pasują do pokoju dziecka. Tu candellux/com/pl/pl/products/kinkiet-led-5w-dla-dziecka-bialo-rozowa-chmurka-z-polka-cloud-21-75703-71755.html bardzo fajne połączenie kinkiety z półką i motywem różowej chmurki. Stylowy i funkcjonalny dodatek.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pokój dziecka

Post autor: zuzula12 »

Ja niedawno kupiłam fotel do sypialni piękny duży welurowy fotel wypoczynkowy. Na pewno zamówię też fotel dla córki do jej pokoju. Na stronie sklepu są świetne oferty także sprawdźcie koniecznie.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pokój dziecka

Post autor: mojra »

Jak to dzieci, większość czasu spędzają przed komputerem. Dlatego w planach mam zakup nowego fotela dla syna. Wiecie może, gdzie kupię fotel do komputera dobrej jakości? Ale tak, żeby cena nie zwalała z nóg

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: Elka »

Od siebie mogę tylko dodać, że warto zadbać o każdy szczegół aranżacji pokoju dziecięcego. Także o oświetlenie. To górne, o kinkiety czy nocne. W przypadku ostatniej opcji sprawdzą się modele jak np. ten eldor24/pl/lampka-na-biurko/lampka-nocna-hipcio-na-deskorolce-25w-rozowa - kolorowe, dziecięce, stylowe i funkcjonalne. Także warto rzucić okiem.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: erica »

A skąd czerpiecie inspiracje? Skąd macie pomysły na to, jak zaaranżować pokój dziecka? Ja przykładowo dosyć często czytam, takie pesti2/pl/2022/06/male-biurko-dla-dziewczynki/ poradniki, bo sporo ciekawych wskazówek można tam się dowiedzieć. Także powiem wam, że warto się im przyjrzeć.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: tonga »

urządzając taki pokój dla malucha trzeba zadbać przede wszystkim o to, by było to pomieszczenie praktyczne, bezpieczne i funkcjonalne. Na pewno ważny jest też dobór odpowiednich mebli czy dodatków. jeśli chodzi o ciekawe aranżacje pokoju dla niemowlaka to warto postawić na stonowane barwy - ściany nie muszą być koniecznie albo różowe albo niebieskie - ze względu na płeć dziecka :)

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: czoko752 »

Myśleliście już o oświetleniu? Sam jestem na etapie urządzania pokoiku dla córki i myślałem, żeby zamontować jej też ledy, będzie można zrobić półmrok w pokoju jak się obudzi. Tutaj wnetrzadlaciebie/com/profile-led-czyli-jak-urzadzic-pokoj-studenta widziałem ciekawy wpis o tym jak można wykorzystać listwy led.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pokój dziecka

Post autor: mojra »

Jeżeli szukacie ciekawych pomyslów na aranżację pokoju dziecięcego, to koniecznie zajrzyjcie na stronę ladnydom/pl/budowa/7,167217,23482388,pokoj-dzieciecy-funkcjonalne-rozwiazania-dopasowane-do-wieku.html Ja osobiście zamierzam się sugerować tymi rozwiązaniami, bo są supe.r

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: morowiec »

Fajnym pomysłem będzie podwieszany sufit w pokoju dziecięcym Sama wykonałam taki niedawno u mojego dziecka i zachwytom nie było końca. Faktycznie bardzo odmienia to wnętrze, a co najważniejsze optycznie je powiększa ;) Świetne i budżetowe rozwiązanie

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pokój dziecka

Post autor: Dżonko »

Córce marzy się różowa farba do ścian z brokatem, wiecie gdzie taką dostanę? Mowa oczywście o farbie do ścian. Mam taką małą księżniczkę a że jest w takim wieku to uważam, że mogę pozwolić jej na taką metamorfozę pokoju, za kilka lat z tego na pewno wyrośnie, to wtedy się zmieni :)

ODPOWIEDZ