majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dekoracja salonu

Post autor: majsterka »

Ja ostatnio musiałam oprawić obraz, który zamówiłam na rocznicę moich rodziców. Zgłosiłam się do oprawa obrazów warszawa i byłam bardzo zadowolona z efektu. Na pewno przy kolejnej okazji zgłoszę się do nich.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bajobaj »

W mojej rodzinie nie stawia się na drobne dekoracje, a raczej kolekcjonuje się obrazy. Wiem, że to nie jest wcale takie proste i nie każdy się na tym zna, ale wydaje mi się, że warto o tym pomyśleć, jeśli chcemy dodać i wartości i elegancji domowi. Stąd może obejrzycie obrazy giuseppe arcimboldo ? Mogą Was zainteresować, jeśli szukacie czegoś ważnego.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: zuzula12 »

Od wielu lat zajmuję się produkcją mebli i w moim przypadku wszelkie folie meblowe, blaty i inne akcesoria zamawiam w sklepie lumatech.eu/ . Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: mojra »

Nie wiem jak wy, ale ja nie wyobrażam sobie salonu bez TV. Nasz wcześniejszy TV byl dość wiekowy i zdecydowaliśmy się na zakup nowego modelu. Szczerze mówiąc, to gdyby nie dobryitani/pl/dobre-i-tanie-telewizory-42-cale/ to naprawdę ciężko byłoby nam podjąć decyzję. Teraz jest tyle tych wszystkich sprzętów, że można się pogubić.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: milka »

A co powiesz na barokowe obrazy ? Podobają ci się? Ja powiem szczerze, że są super i chciałabym miec kilka w swoim salonie. Póki co wynajmujemy mieszkanie i nie mogę za bardzo kombinować z aranżacją, ale na swoim już na pewno będę mieć antyki i obrazy.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Remontowa »

Widzę, że większość z was skupia się na dekoracjach takich jak na przykład obrazy. A nie myśleliście o tym, aby zaaranżować jakoś ciekawie jedną ze ścian w salonie? Teraz bardzo często aranżacje jak wykorzystuje się farby dekoracyjne takie jak maverick valpaint. Farba tego typu pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów na ścianie, na przykład fali morskiej. Moim zdaniem tak przygotowana ściana doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Bigi12 »

Chcesz mieć piękny salon to zakup sobie ściany modułowe z tej oferty sklep.green-designers/pl/kategoria/scianki-mobilne Są w całości wykonane z sztucznych roślin ale najważniejsze że łatwo można je przemieszczać więc łatwo wydzielisz nową powierzchnię. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji które warto wykorzystać w domu lub biurze.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio właśnie zastanawialiśmy się nad tym by dobrać odpowiednią szafę i natrafiłam na rewelacyjny artykuł jak ladnydomek/pl/szafa-przesuwna-z-lustrem-4-ciekawe-funkcje/ . Można tutaj zainspirować się modelami szaf, dodatkowo dowiecie się jak wiele mają różnych funkcji

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Dżonko »

Tutaj magazyndom/pl/remont-salonu-%e2%88%92-od-czego-zaczac/ możecie poczytać sobie na temat salonu, a konkretnie remontu. Wiosna to idealny czas na zmiany. Ja myślę o tym, żeby wprowadzić trochę zmian w salonie. Póki co jestem na etapie planowania, później jakieś zakupy i dopiero remont ;) Trzeba wszystko dokładnie przeanalizować najpierw ;)

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bebefa »

W sumie to jest problem, a zwłaszcza kiedy mamy do udekorowania i urządzenia małą przestrzeń. To wszystko jest mocno skomplikowane, ale nie jesteśmy też z tym sami. Mamy porady w sieci, jak na przykład w HomeIdea homeidea/com/pl/jak-urzadzic-maly-salon/. Tu po prostu doradzają nam, jak sobie radzić z małymi pomieszczeniami i pokazują, jak można to fajnie urządzić.

ODPOWIEDZ