dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: dolores »

Myślę, że przy aranżacji wnętrza warto zwrócić uwagę na odpowiednio dobrane pojemne szafy. Bardzo ciekawie prezentują się szafy narozne. Jeśli zdecydujecie się na taką opcję to zerknijcie tu wroclovedesign/pl/szafa-narozna-z-lustrem-w-dwoch-wariantach-ktory-wybierzesz/. Polecam do zapoznania sie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: zuzula12 »

"Mam w planach remont mojego salonu i szukam inspiracji do jego aranżacji.



sunking/pl/krakow/
"

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: mrozek »

Na pewno przydadzą Wam się różne elementy dekoracyjne do domu. Co powiecie więc na przykład na takie plakaty: galeriaplakatu/com/plakaty/marilyn-monroe-glamour-plakat ? Moim zdaniem są one bardzo eleganckie i warto poważnie pomyśleć o ich zakupie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: grażynka011 »

My akurat niedawno remontowaliśmy salon i powiem wam, że inspirowaliśmy się artykułem takim jak magazyndom/pl/remont-salonu-%e2%88%92-od-czego-zaczac/ . Tutaj znaleźliśmy bardzo dużo ciekawych i przydatnych informacji, więc warto go odwiedzić.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bajobaj »

No ja również mocno się nad tym zastanawiałam i powiedzcie, co powiecie na takie pikoteka/com/pl/kierunek-w-sztuce/malarstwo-chinskie/1031 obrazy chińskie ? Moim zdaniem to całkiem niezły koncept i ja zdecydowanie w to bym poszła. A jak to jest u was i z wami?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: emiliakozak »

Jeśli chcecie ocieplić wnętrze to warto postawić na ciekawe wzory ram, w których możecie umieścić obrazy czy zdjęcia. Na stronie aluramy/pl/passe-partout-29,7x42-a3 możecie poznać szeroką gamę produktów oferowanych przez AluRamy. Wybór jest spory, zarówno pod względem kolorystyki jak i wielkości. Firma podchodzi indywidualnie do swoich klientów, więc możecie być pewni, że zostaniecie potraktowani indywidualnie.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: czoko752 »

Do salonu ja wam polecam stylowe dodatki od tego notodo/pl/stolik-pomocnik-do-kanapy producenta, stoliki i inne konsole, w stylu industrialnym. Zobaczcie jaką ofertę mają, są to ręcznie robione meble, wysoka jakośc.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: sokol »

Wybierz takie dodatki, które Tobie się podobają. Każdy ma inny gust i ciężko określić, co spodoba się akurat Tobie. Mi spodobały się ostatnio tego typu pufy: macodesign.eu/pufy . Ale tak jak mówię - jest to kwestia indywidualna.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: sokol »

Jeśli szukacie pomysłów na wykończenie wnętrz to polecam Wam także ten blog: aranzujznami/pl . Blog ten jest kopalnią pomysłów i inspiracji. Myślę, że z jego pomocą bez problemu udekorujesz swój salon.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: budowlaniecja »

"Dekoracją okien w salonie są firanki. Zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/163-firany-z-gipiura To bardzo eleganckie i modne firanki.

Firanki z różnymi ozdobami, krojami, upięciam. Na pewno każdy znajdzie tu propozycję do swojego salonu. Warto też zerknąć w zakładki.
"

ODPOWIEDZ