bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: bebefa »

Samo malowanie może nam sporo dać, tylko musimy wiedzieć, która najlepsze farby do malowania ścian jest najlepsza i co w tym kierunku możemy zrobić. Nie wiem, może warto tak powiedzieć, jak to zrobić i się w sumie dopasować. No i mam nadzieję, że u mnie remont jako tako się uda.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: Dżonko »

Może jakieś współczesne obrazy? Można kupić w necie fajne reprodukcje za nie duże pieniądze, do tego jakieś ramy czy szklane antyramy i będzie naprawdę super to wyglądało, szczególnie jeśli masz dom urządzony właśnie w stylu nowoczesnym. Dekoracje ścienne są moim zdaniem kluczowe i od tego trzeba wyjść dekorując dane pomieszczenie.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dekoracja salonu

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli macie w planach remont swojego mieszkania lub domu na terenie Warszawy lub okolic, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte firmy remonty-gawel/pl/ , ponieważ oferują najwyższą jakość w naprawdę rozsądnej cenie. Co sądzicie o ofercie?

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: czoko752 »

Do salonu jak szukacie dodatków i dekoracji to ja ten notodo/pl/stoliki-kawowe-industrialne polecam wam sklep. Mają tam meble industrialne, coś stylowego ale i nowoczesnego. Zapoznajcie się z ofertą, naprawdę jestem pod jej wrażeniem, tego szukałem.

nadrus16
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:22 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: nadrus16 »

Dekoracji jest mnóstwo, ale nie zapominajcie również o tych ściennych w postaci obrazów chociażby. Aby ta dekoracja pięknie się prezentowała to warto je odpowiednio oprawić. Wybór ramy do obrazy nie powinien być dziełem przypadku. Musi być ona bowiem dopasowana zarówno do wystroju pomieszczenia, jak i samego charakteru dzieła. Jeśli szukamy ponadczasowego rozwiązania, warto postawić na ramy drewniane, które odznaczają się wysoką jakością za niezbyt wygórowaną cenę. Drewniane ramy obrazów galeriaram/pl/ramy-drewniane/ nadadzą waszym wnętrzom poczucie przytulności, stanowiąc ozdobę samą w sobie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dekoracja salonu

Post autor: milka »

Nie wiem jak wam, ale mi bardzo podoba się cegła na ścianie. Zastanawiam się nad zamówieniem paneli 3d z panele3d/pl/CEGLA-c17 Imitują cegłę i wyglądają świetnie

ODPOWIEDZ