majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

jakie urodziny dziecka

Post autor: majsterka »

Zastanawiałam się co mogłabym wykombinować na urodziny syna dla niego i jego kolegów. Nie wiem co mogłabym zrobić. Czytałam tutaj urodzinydzieciaka/pl/ o kilku fajnych pomysłach bo już nie wiem co wykombinować. Coś mi jeszcze podpowiecie?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: jakie urodziny dziecka

Post autor: Monika »

Na pewno warto na takie urodziny postarać się o jakieś fajne dekoracje, na przykład balony. Co powiecie na balony z konfetti? Widziałam takie ostatnio na stronie internetowej happenings/pl/balony-na-urodziny, więc jeśli planujecie takie przyjęcie, to polecam tam zajrzeć ;)

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: jakie urodziny dziecka

Post autor: Luza »

Ważnym elementem takiej imprezy będą dekoracje. Warto o nie zadbać, bo będą fajnym uzupełnieniem całej aranżacji. Spory wybór takich dekoracji imprezowych znajdziecie tutaj czakos/pl/. Jest chyba wszystko co potrzebne - balony, zastawa stołowa, fontanny urodzinowe, świeczki, pompony, naklejki... Mnóstwo tego. Z łatwością można wybrać coś co będzie pasowało do charakteru imprezy.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: jakie urodziny dziecka

Post autor: milena49 »

Także u nich znajdziecie wiele dekoracji imprezowych dekolo/pl/. Balony, dekoracje na stół, akcesoria takie jak toppery czy pudelka na ciasto. wszystko to sprawdzi się na urodzinach dziecka. Wybór jest ogromny więc niezależnie od tego w jakim stylu będzie organizowana impreza, coś się znajdzie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: jakie urodziny dziecka

Post autor: bonyard »

Kiedyś organizacja urodzin była wyzwaniem, zwłaszcza kiedy ja byłam dzieckiem i w sklepach wszystkiego brakowało. Dzisiaj sytuacja jest zupełnie odmienna, można znaleźć w ofertach sklepu przeróżne zabawki, dekoracje, balony typu jednorożce i inne tego typu rzeczy. Dzieciaki teraz mogą mieć naprawdę fajnie zorganizowane urodziny czy inne okolicznościowe imprezki :) W sklepach internetowych jest największy wybór tego typu akcesoriów. Polecam sobie zajrzeć

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: jakie urodziny dziecka

Post autor: mojra »

A co sądzicie na temat wata cukrowa na urodziny dziecka ? Widziałam, że są firmy które wynajmują specjalne stoiska na takie okazje. Bardzo zależy mi na tym, aby impreza urodzinowa mojej córki się udała, i dzieci świetnie się bawiły.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: jakie urodziny dziecka

Post autor: zuzula12 »

Dzieci uwielbiają słodycze i jeśli organizujecie swojemu dziecku imprezę urodzinową to warto pomyśleć o wata cukrowa stoisko ta firma oferuje obsługę imprez plenerowych, firmowych oraz przyjęć urodzinowych. Zerknijcie na oferty moim zdaniem super opacia.

ODPOWIEDZ