matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

drzwi na zamówienie

Post autor: matea »

witajcie :) Moi drodzy jesteśmy własnie w trakcie budowy domu, przyszedł czas na zamówienie drzwi. wybrałam drewno, myślę, ze sprawdzi się najlepiej. nie chce kupować w znanych sieciówkach ale skorzystać z oferty dobrego stolarza/producenta. jakie firmy polecacie ?

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: drzwi na zamówienie

Post autor: hadzik »

a może znajdziesz u siebie jakiegoś stolarza działającego lokalnie ? myślę, ze to byłoby najlepsze rozwiązanie bo rzeczywiście jakość tych drzwi z marketów budowlanych jest jednak raczej słaba...

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: drzwi na zamówienie

Post autor: tonga »

ja takie drzwi drewniane robione na wymiar zamawiałam u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi :) polecam bo jakość jest solidna a ceny bardzo rozsądne :) no i można tu też liczyć na profesjonalną obsługę klienta ( także tą posprzedażową).

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: drzwi na zamówienie

Post autor: matea »

super, bardzo Wam dziękuje za informacje i namiar na tą firmę, chętnie przejrzę sobie ich ofertę i skorzystam jeśli warto :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: drzwi na zamówienie

Post autor: tonga »

Moim zdaniem zdecydowanie warto :) daj znać jak się zdecydujesz :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: drzwi na zamówienie

Post autor: matea »

zdecydowałam się :) zamówienie już złożyłam, w połowie września drzwi powinny już do mnie dotrzeć :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: drzwi na zamówienie

Post autor: tonga »

super matea to już lada dzień :) daj znać koniecznie jak wrażenia jak już będzie po montażu :)

ODPOWIEDZ