budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: budowlaniecja »

Ja jeszcze mieszkaam w Szczecinie, ale dostałem bardzo ciekawą ofertę pracy w stolicy i planuję przeprowadzkę. Szukając mieszkania trafiłem na bardzo ciekawą ofertę tu slawbud/pl/ To deweloper z Łomianek, z 25 letnim doświadczeniem. Mają bardzo ciekawą ofertę mieszkań pod Warszawą. Sprzedaż mieszkań odbywa się bez pośredników. A proponowane mieszkania jak i domy są tanie w eksploatacji i nie wymagające dużego zapotrzebowania na energię.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: milena49 »

Prezentuje się fajnie. Ale nie zawsze warto płacić tylko za wygląd. Liczą się też inne parametry mieszkania. Ja kupując mieszkanie zdecydowałam się na wykonanie operatu szacunkowego. Pomógł mi rzeczoznawca z tej kancelarii rzeczoznawcy.net/pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/ . Kancelaria Sipex ma 20 letnie doświadczenie w branży więc wiedziałam, że mogę liczyć na rzetelność i doświadczenie. I nie zawiodłam się na nich. A operat pomógł mi w ostatecznych negocjacjach cenowych.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: bajobaj »

Jasne, że warto się rozwijać, więc jeśli myślisz o czymś takim, nie zwlekaj, a działaj. Na pewno Ci się to sprawdzi. Ja sama na nowe osiedla warszawa kreatordom patrzę. Wydaje mi się, że jeśli się zepnę, jestem w stanie sama sfinansować taką właśnie inwestycję. Oczywiście, jeśli utrzymam pracę, a teraz to bardzo niepewne. ..

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: Elka »

Ludzie często wystawiają mieszkania albo domy do sprzedania na różnych portalach. Najczęściej są to miejsca gotowe do zamieszkania. Więc odpada cała zabawa wyposażania wszystkiego pod klucz. Moim zdaniem warto rozważyć taką opcję, bo jest bardzo wygodna. Zwłaszcza jeśli komuś zależy na czasie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: zuzula12 »

Ja to mogę Ci polecić mieszkania pod klucz w Lublinie. Widziałam ciekawe oferty na orion.lublin/pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ uważam że warto się nimi zainteresować. To nowe osiedle ale ma dobre połączenie z siecią komunikacyjną Lublina i ma połączenie z drogą rowerową. To spokojna ale tez przepiękna okolica. Sprawdźcie

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: mojra »

Koniecznie zapiszcie sobie namiar na https://www.rzeczoznawca-budowlany.biz.pl/ Jest to rzeczoznawca budowlany z warszawy, który może wydawać opinie techniczne i ekspertyzy budowlane, a także brać udział w sprawach z zakresu prawa cywilnego i prawa budowlanego

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: czoko752 »

Kupno, czy wynajem mieszkania to bardzo poważna decyzja. Co sądzicie o takiej możliwości, jak najem instytucjonalny? Ostatnio szukając mieszkań na wynajem natknąłem się na tę ofertę https://lublin.mdr.pl/ . Wydaje mi się, że jest to świetna opcja dla osób, które nie mają zdolności kredytowej, czy z jakichś względów nie mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania. Co o tym sądzicie?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku długo szukałem porad odnośnie kupna mieszkania, a Wam mogę polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł w tym temacie - deweloper lublin . Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: piotrowska »

W każdym mieście jest masa nowych mieszkań na sprzedaż, W Piotrkowie Trybunalskim koło Łodzi też fajne osiedle Źródlana 31 budują. Wiele osób pracuje teraz zdalnie to dla nich zakup takiego mieszkania jest świetną opcją

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkanie pod klucz w Szczecinie

Post autor: grażynka011 »

Myślę, że warto rozważyć opcję jak pompa głębinowa Przeszukując ofertę, zauważyłam wysoką jakość oferowanych pomp, co stanowi kluczowy aspekt podczas wyboru odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo, bogactwo dostępnych modeli i atrakcyjne ceny sprawiają, że propozycja ta jawi się jako bardzo konkurencyjna na rynku.

ODPOWIEDZ