majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Pies i kotek

Post autor: majsterka »

Bez względu na to czy jest to pies z hodowli czy też zwykły kundelek, musisz zadbać o to by nie męczyły go kleszcze i pchły. Według mnie , najskuteczniejszym spodobem bedzie taka obroża mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/pasozyty/nicienie-plucne/ ​, pies przez pare miesiecy bedzie chroniony przed takimi paskudztwami

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Pies i kotek

Post autor: papilotka »

o zwierzeta trzeba dbac na kazdej plaszczyznie, a na prawidlowy rozwoj i zdrowie zwierzaka wplyw ma przede wszystkim to co je. My zamawiamy obecnie karme z Psiego Bufetu, bo jest bezzbozowa, a w skladzie ma samo mieso i warzywa

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: czoko752 »

Jestem psiarzem, więc nie miałam żadnych wątpliwości, że chcę mieć psa. Przez jakiś czas mój piesek zmagał się z nadwagą. Szybko udało mi się z nią uporać, a teraz wiem że dieta dla psa z nadwagą jest najważniejsza. Właśnie dlatego warto uważać na to, co dajemy psu do jedzenia, a przede wszystkim na skład karmy.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pies i kotek

Post autor: mojra »

Ja mam pieska, którego trraktujemy jak członka rodziny. Ostatnio pojawil się problem z wypadającą sierścią. Zanim umówiłam się do weterynarza na wizytę, to sporo dowiedziałam się z tego artykułu poglaskaj/pl/wypadanie-siersci-u-psa/ właśnie na ten temat. Zostawiam wam namiar, gdyby i ktoś z was był zainteresowany.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: emiliakozak »

Jeśli posiadacie psa i chcecie sprawić mu wyjątkową obrożę to zajrzyjcie do sklepu kookitodesign/com/kategoria/obroze. Sklep zapewnia szeroki wybór obroży i nie tylko. Znajdziecie także smycze czy woreczki na ulubione przysmaki waszego psiaka. Możecie liczyć na wysoką jakość wykonania, gdyż firmie zależy na staranności i dbałości o każdy szczegół wykonania.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: milka »

My mamy owczarka niemieckiego. Ma ponad rok i ostatnio zainteresowała nas tresura psów. Myślę, że, że to odpowiedni czas na tresurę. Próbowałam go sama szkolić, ale niestety nie mam doświadczenia i boję się, że coś zrobię źle. Mamy małe dzieci i chciałabym żeby piesek był dla nich łagodny.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: emiliakozak »

Mając własnego zwierzaka warto zadbać o porządną karmę, która sprawi że będzie on prawidłowo się rozwijał. Na stronie tiptop24/pl/pl/c/Karma-dla-psa/23 znajdziecie zakładkę z bardzo dobrej jakości karmami, które z pewnością będą smakować waszym pieskom. Wybór jest spory, dopasujecie wszystko do wagi oraz rasy. Sklep jest bogato wyposażony, więc warto przejrzeć cały asortyment, który jest w korzystnych cenach.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: Mniejsza1999 »

"Poszukujesz bardzo dobrego weterynarza, który dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem?

Jeśli tak, to osobiście polecam gabient weterynaryjny Alphavet z Krakowa :)

Znajdziesz tam fachową pomoc oraz dużą dawkę wiedzy na temat jak dbać o swojego pupila :)

Zobacz sam ofertę gabinetu na alphavet/pl/
"

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: bonyard »

Ja od dawna marzę o posiadaniu kota i nadarzyła się okazja na adopcję dlatego też przygotowuję się do przyjęcia kociaka czytając wszystkie poradniki żeby stworzyć jak najlepsze warunku. Trafiłam między innymi na ten artykuł wimet/com/pl/co-powinno-znalezc-sie-w-dobrej-mokrej-karmie-dla-kota/ , z którego dowiedziałam się wielu rzeczy odnośnie karmienia. Polecam każdemu właścicielowi oraz przyszłemu właścicielowi kota

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Pies i kotek

Post autor: destruction »

Ostatnio zauważyłem, że w sierści mojego psiaka są pchły - powiem szczerze, że bardzo mnie to zaniepokoiło, dlatego postanowiłem udać się do weterynarza. Lekarz zalecił podanie leku Fiprex fiprex/pl/produkty/fiprex/fiprex-l198/, który jest dostępny bez recepty. Przyznam, że pchły zostały natychmiastowo wyeliminowane, dlatego każdemu mogę polecić ten preparat.

ODPOWIEDZ