majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

internetowa apteka

Post autor: majsterka »

Wydaje mi się, że można za takimi rzeczami popatrzeć też w internetowej aptece. Widziałam, ze w aptelia/pl/ mają fajne oferty. Po za tym dostarczają Ci wszystkie produkty pod same drzwi.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: bajobaj »

W sumie nie ma to jak jedna z bardziej uznanych aptek i ja to akurat bardzo rozumiem. A skoro mamy o tym mówić, to ja się zastanawiam, czy tak naprawdę leki na anginę też w każdej aptece dostanę. To przecież ważne, żeby wiedzieć, co można, a czego nie. Ja jednak zdecydowałabym się na poszukiwanie w sieci, a wy? Jak to ogólnie widzicie?

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: czoko752 »

Czytałam, że na kaszel, katar i ból zatok dobrze sprawdzą się soledum tabletki i mam nadzieję, że nie będzie z tym większego problemu, bo potrzebuję szybko dojść do dobrej formy. Nie będę wychodziła z domu, więc skorzystam z apteki online, bo są takie, które błyskawicznie realizują zamówienia.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: sokol »

Zakupy internetowe są obecnie bardzo na czasie ze względu na pandemię koronawirusa. Dlatego warto wiedzieć, że istnieją apteki internetowe takie jak Apteka Galen. Ma bardzo bogatą ofertę - możecie u nich zamówić na przykład dermokosmetyki: aptekagalen/pl/dermedic-hydrain3-hialuro-krem-zel-ultranawilzajacy-50g .

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: wloczykijka »

Czy znacie jakieś sklep, w którym mógłbym znaleźć dobre tabletki na podniesienie Libido? Na stronie https://maxonforte.pl/ znalazłem tabletki, które mnie interesują. Konsultowałem ich stosowanie z lekarzem i wydaje mi się, że pomogą mi w rozwiązaniu mojego problemu z osiągnięciem pełnego wzwodu.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: internetowa apteka

Post autor: zuzula12 »

"Korzystaliście z apteki internetowej? Co sądzicie o takim rozwiązaniu?



panele słoneczne Kraków
"

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: wąż »

z tego co widze to bardzo dobry jest nasic na katar :) Katar szybko mija i zatoki tez odczuwają znaczną ulgę :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: grażynka011 »

Jakiś czas temu właśnie pierwszy raz zamówiłam leki w aptekadlapacjenta/pl/ . Powiem wam, że okazały się naprawdę bardzo skuteczne, więc warto tutaj zajrzeć

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: internetowa apteka

Post autor: bebefa »

Nie dziwię się, że chcecie kupować w sieci ,bo jednak czasem te kolejki to ogólnie powalają. Jedynie to znana mi jest apteka janki gdzie wiem, że starają się, żeby jednak rozładować w razie czego kolejkę i że nie namawiają, a tylko pomagają, jeśli ktoś nie wie, czego potrzebuje. To dobre miejsce.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: internetowa apteka

Post autor: mrozek »

Najlepiej robić zakupy właśnie online. A jeśli chodzi o apteki internetowe to Nowa Farmacja ma bardzo bogatą ofertę. Znajdziecie ją tutaj: nowafarmacja/pl/zdrovit-ascorvita-max . Zachęcam do zapoznania się.

ODPOWIEDZ