dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: dolores »

Trudno mi było się zdecydować, ale w końcu wybraliśmy wspólnie z narzeczonym prysznic. Moim zdaniem prysznic jest o wiele praktyczniejszy :) Kupiliśmy przepiękną szklaną kabinę :) Jest wytrzymała , solidna i świetnie wygląda. Kabinę znalazłam na glassman/pl/kabiny-prysznicowe-biala-podlaska/ Jeśli również szukacie takiej kabiny prysznicowej to warto zajrzeć :)

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: mrozek »

Wiele ciekawych pomysłów dotyczących wykończenia łazienki można znaleźć na blogach w internecie. Jednym z takich blogów jest byhaus/pl/czy-warto-wybrac-wpuszczana-w-blat-umywalke/ . Poczytajcie o tym, jakie rozwiązanie do łazienki można wykorzystać.

zuzula12
Posty: 1628
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: zuzula12 »

"Według mnie wszystko zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji.



kredyty frankowe Zielona Góra
"

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Monika »

A skoro już przy takich tematach jesteśmy, to czy ktoś z Was odnawiał może kiedyś starą wannę? Ja ostatnio dowiedziałam się, że są specjalne farby do malowania wanny. Pomyślałam, że to może być dobry pomysł na zaoszczędzenie - po co od razu kupować nową wannę. A Wy co o tym sądzicie?

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Dżonko »

Ja bez prysznica nie wyobrażam sobie życia. Szybko i zwinnie można się umyć, i też mniej wody się zużywa niż w wannie. Tutaj puizba/pl/deszczownica-vs-sluchawka-prysznicowa-roznice-wady-zalety/ możecie poczytac sobie o zaletach deszczownicy i słuchawki prysznicowej. Jak dla mnie to obie są niezbędne przy prysznicu.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Mniejsza1999 »

Ja osobiście wolę wannę. My mamy w swojej łazience taka wolnostojącą. Zamawialiśm tutaj - https://mera.eu/pl/menu/lazienka-181
Mają super modele i dobre ceny

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: sokol »

Najlepiej skontaktować się z dobrym fachowcem, który pomoże Wam w organizacji kuchni i łazienki. W moim przypadku świetnie sprawdził się hydraulik Darek - usługi hydrauliczne w Warszawie: https://darek-hydraulik.pl/ . Serdecznie polecam tego specjalistę.

ODPOWIEDZ