Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Prysznic czy wanna?

Post autor: Awiae56 »

Jakie jest wasze zdanie, co jest praktyczniejsze - prysznic czy wanna?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Awatar użytkownika
fotoqdelek
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 03, 2020 9:59 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: fotoqdelek »

Może warto jakieś artykuły o tym pomyśleć? Myślę, że może to być bardzo przydatne.
Pokutą staje się niekiedy konieczność dalszego grzeszenia.

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Tikabum »

prysznic bez dwóch zdań:)

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: burza »

Zawsze prysznic był praktyczniejszy i do tego oszczędniejszy jeżeli chodzi o zużycie wody. Ale osobiście mając prysznic bardzo mi się tęskni za wanną , by móc poleżeć i się w niej zrelaksować.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Brzostuś »

Najlepiej chyba mieć dwie łazienki, to jest najwygodniejsze rozwiązanie (o ile można sobie na nie pozwolić): jedną z prysznicem, a drugą z wanną. Jakiś czas temu wymieniliśmy wannę na taką z hydromasażem i jesteśmy bardzo zadowoleni basenispa/pl/kategoria-produktu/wannyspa/. Relaksik przy piątku to jest to 8-)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: bonyard »

Według mnie zawsze kabiny prysznicowe wygrywają z wanną, ponieważ lubię szybkie i orzeźwiające mycie się. Ale znam ludzi, którzy wolą kąpiele w wannie, zatem wybór tak naprawdę uzależniony jest od własnych upodobań

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: zuzula12 »

"Dla mnie zdecydowanie prysznic, ale wszystko zależy od indywidualnych preferencji.



nori sushi menu
"

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Dżonko »

Jeśli macie odpowiedni metraż to fajnie jest postawić na wannę, najlepiej taką wolnostojącą. Ja polecam wannę wolnostojącą Galatea Smooth ze sklepu Świat Łazienek. Mamy taką i jest super. Metraż łazienki ma duże znaczenie tutaj, bo jeśli łazienka jest mała to taka wolnostojąca wanna nie do końca się sprawdzi, nie będzie się tak dobrze prezentowała jak w dużej łazience.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: grażynka011 »

U nas jednak najlepiej sprawdziła się łazienka minimalistyczna . Jest to bardzo dobre i przede wszystkim funkcjonalne rozwiązanie także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Prysznic czy wanna?

Post autor: Luza »

Ja wolę wannę, bo lubię zrelaksować się w trakcie kąpieli. To świetne rozwiązanie zwłaszcza do dużych łazienek. Mi podobają się wanny wolnostojące, bo elegancko się prezentują. W oko mi wpadła ta oferta reahurt/pl/produkty/23,wanny . Ich wanny mają nowoczesny design, więc sprawią, że łazienka będzie modna. Poza tym zyska na funkcjonalności, więc warto o tym pomyśleć.

ODPOWIEDZ