Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Post autor: Tikabum »

"Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Jakieś isnpiracje, żebym mógl pościel na wierzchu zostawić i tylko czymś zasłonić?
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Post autor: Igielnik »

"
Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Jakieś isnpiracje, żebym mógl pościel na wierzchu zostawić i tylko czymś zasłonić?
[/quote]


Wszystko co wymieniłeś plus dorzuciłbym jeszcze narzuty na łóżko

jak np z VegeHome/pl, tu masz link: vegehome.pl/239-wysokoelastyczne

Narzuta jest trochę bardziej elegancka od koca, np w hotelowych pokojach mają na łożkach narzuty własnie, bo sam koc wygladałby trochę słabo ;)
"

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Post autor: galaretek »

Możesz po prostu przykryć je kołdrą, o ile masz jakąś fajną poszewkę. Ja osobiście mam tą ze sklepu https://www.faro.com.pl/asortyment/poszewka/?search i jestem zadowolony - na stronie jest naprawdę duży wybór wzorów, dlatego powinieneś znaleźć coś dla siebie. Daj znać, co o tym sądzisz!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Post autor: czoko752 »

Czeka mnie urządzenie sypialni zupełnie od podstaw. Na szczęście mogę liczyć na siostrę, która zna się na aranżacji i z chęcią się zgodziła na pomoc. Już mi nawet podesłała stronę z łóżkami drewnianymi futon/pl/oferta/lozka-drewniane/drewniane-lozka-debowe . Muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały. Te są wykonane z drewna najwyższej jakości. Do tego są barwione i zabezpieczone wyłącznie ekologicznymi środkami. Do tych łóżek można bez problemu dobrać specjalne materace o nazwie futon. Również są dostępne w tym sklepie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Post autor: zuzula12 »

Może sprawdźcie sobie na stronę meble i agd do mieszkania tam zajdziecie oferty na łóżka sofy fotele ale też na takie akcesoria i dodatki jak koc czy pled. Musicie poznać te oferty. Koniecznie sprawdźcie na stronę!

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Czym fajnie przykryć łóżko? Koc, pled?

Post autor: Bigi12 »

Myślę że koc to dobry pomysł a bardzo fajne widziałam w sklepie gdzie zamawiałam spinki do firan nietylkofiranki/pl/153-Spinki U nich bez problemu znajdziesz coś dla siebie a przy okazji może zakupisz nowe firanki i zasłony bo ceny są niskie a jakość bardzo dobra. Przejrzyj na spokojnie ich ofertę a na pewno coś znajdziesz.

ODPOWIEDZ