Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

Post autor: Tikabum »

"Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

z jednym miesiącem i widoczek czy z trzema?
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

Post autor: Igielnik »

"
Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

z jednym miesiącem i widoczek czy z trzema?
[/quote]


Ja wolę z trzema, bo pierwsze nie trzeba tak często kartki przewracać, a po drugie dużo wygodniej się zapisuje różne rzeczy jak się widzie na 3 miesiace do przodu.

Taki dobry kalendarz trójdzielny mam z ateko/pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-trojdzielne/

podpowiem Ci, możesz sobie zerknąć :)
"

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

Post autor: karol3222 »

Wczoraj mój bardzo dobry znajomy powiedział mi ,że na pewno bardzo dobrze zrobię jak skorzystam z kalendarz trójdzielny drukarnia .Z tej oferty warto skorzystać.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz mieć fajne kalendarze, wizytówki lub ulotki to wykorzystaj ofertę tej drukarni druki.katowice/pl/ która działa 24 h na dobę. Wystarczy że skorzystasz z ich witryny i łatwo dobierzesz sobie to co chcesz mieć wydrukowane. Mają wiele formatów i atrakcyjne ceny. Dzięki nim masz pewność że dostajesz to co najlepsze w najniższej cenie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

Post autor: mojra »

Kalendarze ścienne to faktycznie bardzo dobry wybór, w szczególności kiedy znajduje się na nich logo naszej firmy - wtedy pełnią funkcję reklamy. Jeśli interesują was właśnie takie produkty, to oferta aldo-kalendarze/pl z pewnością was zainteresuje.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakie kalendarze dobrze się sprawdzają na ścianach?

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku staram się współpracować z najlepszymi w danej branży, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Jeśli szukacie solidnie wykonanych etykiet lub naklejek samoprzylepnych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę drukarni na stronie https://drukarnianaklejek.pl .

ODPOWIEDZ