Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: Tikabum »

"Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Jacyś hurtownicy z dobrymi cenami?
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: Igielnik »

"Na srodki czystości mam dostawcę z rodziny, bo pracuje w firmie produkujacej różne takie rzeczy, ale już same rękawice nitrylowe do sprzątania i innych prac, które w biurze zrobić trzeba to bierzemy z

grupa-anmar/pl/safemed/rekawice-nitrylowe/ - mają przyzwoite ceny, przy dużych zamówieniach rabaty no i mocne te rękawice są u nich, nie rozrywają się przy byle pociagnieciu, co ma znaczenie.
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na to by kupić dobry i bezprzewodowy odkurzacz roomba? Szczerze mówiąc u mnie sprawdziła się doskonale, jest mega dokładna i przede wszystkim cicha

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: milena49 »

Mimo najlepszych środków niemożliwe jest samodzielne wykonanie niektórych prac. Na przykład szyby - wraz z upływem czasu tracą przejrzystość. Pierwotny blask przywrócić im może tylko profesjonalne polerowanie szyb. Tutaj Clearview/pl macie firmę, która może pomóc w tym temacie. Zajmują się profesjonalnym polerowaniem i naprawą szyb. Szybko i skutecznie. Z pewnością pomogą.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: majsterka »

Sprzątanie biur nie jest takie łatwe jak mogło by się wydawać. Dobrze jest zatrudnić do tego profesjonalną firmę sprzątającą. Wiem, ze firma sprzątająca Rybnik tassillo/pl/sprzatanie-rybnik/ ma bardzo ciekawą ofertę. Zajmują sie właśnie takim sprzątaniem biur. Myślę, że mogą CI pomóc.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: grażynka011 »

Warto sobie ułatwić sprzątanie kupując dobry sprzęt. U mnie świetnie sprawdził się mop parowy z Ariete. Jest niezwykle funkcjonalny i bardzo dokładny

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: pośrednik »

Jeśli mowa o sprzątaniu biur to warto skorzystać z tej oferty tu https://brudout.pl/sprzatanie-dla-firm/mycie-okien/ Ta firma sprzątająca min myje szyby, świetliki, witryny. Ma specjalistyczny sprzęti środki czyszczące które nie wywołują reakcji alergicznych i są bezpieczne dla środowiska.Na stronie znajdziecie więcej informacji o tej firmie, oraz dane kontaktowe.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: grażynka011 »

Myślę, że warto rozważyć skorzystanie z https://system-serwis.eu/oferta/sprzata ... cow-praga/ Firma ta oferuje profesjonalne usługi sprzątania biurowego, cechujące się wysoką jakością. Dodatkowo, obsługa posiada bogate doświadczenie, co może być istotnym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego partnera do sprzątania.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sprzątanie biur - gdzie kupujecie np. rękawice i srodki czystości?

Post autor: bonyard »

Według mnie ozonowanie jest najlepszym rozwiązaniem do głębokiego czyszczenia. To pewne, że ta metoda skutecznie usuwa wszystkie szkodliwe bakterie i wirusy z przestrzeni. Warto więc pomyśleć o [ozonowaniu] w kwestii czystości.

ODPOWIEDZ