Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: Bigi12 »

Jak szukasz pomysłu na fajny prezent to może markowe okulary przeciwsłoneczne? Na tej stronie iokulary/pl/ bez problemu zakupisz produkty wszystkich znanych producentów. Paniom polecam Dior lub Bvlgari a to tylko część bogatej oferty. Przejrzyjcie i sami dobierzcie według swojego gustu.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: sokol »

Mój mąż jest gadżeciarzem i z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu jak lornetka. Widziałam takie artykuły w ofercie tego sklepu internetowego: hobby4men/com/optyka/lornetki-i-monokulary/lornetki.html . Polecam się rozejrzeć.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych są bardzo wygodną opcją, dlatego bardzo często z tego korzystam. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla Waszych bliskich, to co powiecie na ofertę na stronie cupandyou/pl/prezenty/prezent-dla-taty-na-swieta.html ? Korzystałem wielokrotnie i nigdy nie było problemu z zamówieniem.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: dolores »

Ułatwiam sobie sprzątanie jak tylko mogę bo nienawidzę sprzątać. Niedawno odkryłam odkurzacz bezprzewodowy irobot roomba, który zamiata i myje podłogi. Jak dla mnie to duża wygoda i oszczędność czasu i sił, polecam do zapoznania się.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: mojra »

Jak już tak się chwalimy własnymi prezentami, to ja też dodam 3 grosze od siebie :) Jakiś czas temu znajomi sprezentowali mi szisze, bo wcześniejsza szisza którą miałam, do niczego się nie nadawała. Także połączyli przyjemne z pożytecznym dając mi taki prezent :)

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Fajnym prezentem może być np ta oferta tu taniaksiazka/pl/ghost-adventure-zakrecona-przygoda-muduko-p-1573109.html Pierwsza na świecie gra wykorzystująca kręcące się bączki, Gra o różnych poziomach trudności - rozwija umiejętności zręcznościowe. Moim zdaniem to dobry pomysł prezent.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: budowlaniecja »

A może zainteresuje was ta oferta na prezenty tu bee/pl/t/najlepsze-prezenty-dla-wegan-i-wegetarian?cmp=redirect Pierwszy raz spotykam się z taka ofertą. Ale nie kryję że mnie zainteresowała. Myślę że zestaw 7 sztuk wielorazowych płatków kosmetycznych wykonanych z włókna drzewnego i bawełny, bedzie dobrym prezentem dla starszej siostry.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: milka »

Ja już mam upatrzone prezenty na święta dla swoich bliskich. Mężowi chcę kupić rękawice kajakowe i torbę wodoszczelną. W przyszłym roku jedzie na tydzień na spływ kajakowy więc takie gadżety mu sie przydadzą.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: morowiec »

Dobry sprzęt na ułatwienie sprzątanie będzie fajnym prezentem na święta. Warto pomyśleć o odkurzaczu bezprzewodowym irobot roomba combo, bo jest bardzo łatwy w użyciu i dobrze radzi sobie z myciem podłogi, a jak macie zwierzęta domowe to w ogóle jest to propozycja dla was, polecam.

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: Mirta »

A ja Wam podsunę pomysł na prezent w postaci butelek na wodę Contigo delcaso/pl/pol_m_Marki_Contigo_Butelki-na-wode-Contigo-787.html Są bardzo ekologiczne i wygodnie się z nich pije.

ODPOWIEDZ