Dżonko
Posty: 400
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: Dżonko »

Myślę, że fajnym prezentem mogą być szklanki lub filiżanki do kawy - nespresso/com/pl/pl/order/accessories/vertuo . Uważam, że dobrze jest stawiać na takie uniwersalne podarunki, które przydadzą się w każdym domu. A szkła i zastawy w domu w końcu nigdy brak :) Do tego jakieś kwiaty lub coś słodkiego i myślę, że taki podarunek ucieszy.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o fajny prezent to myślę że markowe okulary przeciwsłoneczne z tej oferty eyewear24.net/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-386.html będą idealne. Takie okulary idealnie się sprawdzą jako uzupełnienie stylizacji a przy okazji dadzą ochronę przed słońcem. Na pewno nie zawiedziesz się na zakupach w tym sklepie.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: destruction »

Za dwa tygodnie przyjaciółki córka ma urodziny, kończy 16 lat i zastanawiam się czy nie wybrać czegoś z zakresu biżuterii. W sieci znalazłam bardzo ładne naszyjniki ze stali chirurgicznej i uważam, że kupno naszyjnika dla osoby w tym wieku będzie odpowiednie - jak sadzicie? Zauważyłam ostatnio, że nosi kolczyki, więc interesuje ją temat biżuterii.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: budowlaniecja »

Ja dla mojej dziewczyny na Dzień Kobiet wybrałem tę ofertę smaczajama/pl/pl/p/Czekoladki-Lindt-Lindor-Milk-Cornet-200g/5463 Praliny szwajcarskiej firmy Lindor. W formie kuleczek z delikatnej mlecznej czekolady. Do bombonierki dołączę kwiaty. Myślę że to dobry pomysł na prezent dla dziewczyny.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Jeśli będzecie szukać prezentu dla dzieci to zobaczcie tę ofertę tu bee/pl/13185-puzzle-dla-dzieci Jest tu bogata oferta puzzli i układanek dla dzieci. Dzieci bardzo lubią układać puzzle - te młodsze korzystają z pomocy rodziców. Taka zabawa u dzieci rozwijają umiejętności manualne a też wyobraźnię.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: dolores »

A czy kupujecie słodycze na dzień dziecka ? Jest to świetny pomysł, każde dziecko ucieszy się z pysznych kolorowych cukierków :) Drobny upominek , a na pewno się spodoba :)

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: erica »

Nie znoszę kupować prezentów, kiedy nie wiem, co się komu przyda, albo spodoba. Dlatego właśnie kocyki dla niemowląt oglądam. Rodzicom się to przyda, a dzieciak dostanie prezent. No bo co kupić takiemu maleństwu? Ono się jeszcze nawet nie bawi, masakra. Także trzeba nad tym solidnie porozmyślać.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: milka »

Moim zdaniem najlepiej szukać pomysłu na prezent w internecie. Np. tutaj jamiemagazine/pl/pomysl-na-prezent-dla-tesciowej/ znajdziesz pomysły na prezent dla teściowej. Zbliżają się swięta, więc warto sprawdzić co jest teraz na topie.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem bardzo dobrym wyborem będą jednak słodycze na urodziny . Dodatkowo w figlemigle.eu oferta jest bardzo duża także z łatwością wybierzecie przepyszne słodkości dla swoich pociech..

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że świetnym prezentem mogą okazać się praliny, które w swojej ofercie posiada cukiernia Kafej. Na wegekafej/pl/kategoria/weganskie-praliny możecie dowiedzieć się więcej. Praliny nie zawierają również białego cukru, w zamian są słodzone syropem klonowym lub z agawy. Każda z propozycji charakteryzuje się prostym i w pełni naturalnym składem, nie stosuje się ulepszaczy i konserwantów co jest sporą zaletą. Będziecie zadowoleni.

ODPOWIEDZ