majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Fajne prezenty

Post autor: majsterka »

Widzę że stawiasz na dosyć praktyczny prezent. Ale no dokładnie zależy co się komu podoba. U mnie mama ma urodziny za miesiąc i tez myślę nad prezentem ale chyba bardziej bym się ukierunkowała na jakąś biżuterie. Koleżanka pokazywała mi ostatnio na ankabizuteria/pl/6-kolczyki piękne naszyjniki z różnymi kamieniami. Wiem że mojej mamie by się coś takiego spodobało. Nie wiem tylko jeszcze który wybrać... Kupował ktoś może mamie biżuterię i pomógł mi ułatwić wybór czegoś odpowiedniego?

maciekssawer21
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 26, 2020 12:22 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: maciekssawer21 »

Może też warto kupić coś z tego sklepu. Bardzo dobrze jest postawić na coś ładnego i przydatnego.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: mojra »

Dziwię się, ze jeszcze nikt nie wspomniał o ofercie sklepu gifted/pl/ To właśnie tutaj jest największy wybór personalizowanych prezentów na każdą okazję. Ceny są przystępne, a zamówienia realizują naprawdę bardzo szybko.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: evie »

wszystko zalezy od tego, dla kogo to ma byc prezent. moj maz bardzo lubi grac w gry wiec mu zamowilam fajne sluchawki z mikrofonem z genesisa

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: tonga »

jak widać pomysłów na ciekawe prezenty jest całkiem sporo :) ja jestem fanką takich nieco bardziej oryginalnych jak np voucher do studia tatuażu. sama podarowałam taki siostrze na jej 21 urodziny :) zapisałam ją do Anety, która pracuje w warszawskim studiu Jah Love Tattoo - najlepsi z najlepszych :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: matea »

"
jak widać pomysłów na ciekawe prezenty jest całkiem sporo :) ja jestem fanką takich nieco bardziej oryginalnych jak np voucher do studia tatuażu. sama podarowałam taki siostrze na jej 21 urodziny :) zapisałam ją do Anety, która pracuje w warszawskim studiu Jah Love Tattoo - najlepsi z najlepszych :)
[/quote]


ooo ja też znam i szczerze polecam tą miejscówkę, zwłaszcza Pomidora [url]facebook/com/media/set/?vanity=studio.tatuazu.warszawa.tattoo&set=a.10158883711601226. robi kapitalne tatuaże mandalowe, jak lubicie mangę to na pewno też podoła :) potrafi w jakiś niejasny dla mnie sposob tak rozladowac atmosfere i zagadać klienta, ze zapomina się o jakimkolwiek dyskomforcie :)
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: pośrednik »

Ja nie lubię robić prezentów na ostatnią chwilę. A że święta się zbliżają wielkimi krokami, szukałem propozycji prezentów dla dzieci. Trafiłem na taka ofertę tu bee/pl/249-zabawki-dla-dzieci Bardzo duża propozycja zabawek dla dzieci w różnym wieku. Tu każdy rodzic znajdzie propozycję na świateczny prezent dla swojego dziecka. I to w cenie promocyjnej.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: zuzula12 »

"Co bedzie dobrym prezentem dla siostry na 30-ste urodziny?



terminal płatniczy kasa fiskalna
"

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Fajne prezenty

Post autor: wloczykijka »

Fajny prezent to rzecz, która nie będzie leżeć w kącie, a z której będzie się korzystać codziennie. Ja kupiłem swojej mamie narzutę ze strony https://www.faro.com.pl/asortyment/narzuta/?search - świetnie wkomponowała się do sypialni i jest bardzo wygodna.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Fajne prezenty

Post autor: budowlaniecja »

"A co powiecie na taką ofertę tu eyewear24.net/product-pol-67605-Okulary-Przeciwsloneczne-Dior-Homme-DIORDIRECTION-DM2.html

Damskie okulary przeciwsłoneczne znanej marki. Mają oryginalny kształt oprawek. A że moja dziewczuna lubi niestandardowe rozwiazania, to myślę że z takiego prezentu bardzo się ucieszy.
"

ODPOWIEDZ