majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

telefon

Post autor: majsterka »

Smartfony choć ładnie i elegancko wyglądają, są nietrwałe. Łatwo je uszkodzić, szybka może pęknąć nawet po upadku na dywan. Po gwarancji trzeba samemu szukać serwisu. Ja znalazłam zbitytelefon/pl/samsung-galaxy-s20/452-wymiana-tylnej-klapki-w-telefonie-samsung-galaxy-s20.html . Czytałam, że zajmują się Iphoneami czy Samsungami. Wymieniają m.in. obudowę czy ekran. Prace wykonują zgodnie z terminem i rzetelnie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: telefon

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukaie dobrego nowego telefonu to polecam wam Iphone Ios 14 macforce/pl/ios-14-zmiany-nowosci-i-zalety/ Jest to sprawdzona firma która ma mnóstwo nowych modeli. Komórki te oferują między innymi sprawdzanie poczty online i wideokonferencja naraz na jednym ekranie Odbieranie połączenia i kontynuowanie oglądanego wideo Tak, to wszystko staje się możliwe i niezwykle proste! Koniecznie zaglądnijcie i zobaczcie sami

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: telefon

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można postawić na iphone 11 używany . Sama niedawno kupiłam używany telefon i sprawdził się u mnie doskonale

Karlington
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:42 pm

Re: telefon

Post autor: Karlington »

Iphone to na pewno bardzo dobry wybór, ciężko znaleźć lepsze telefony według mnie;) Tu już trzeba liczyć się z większym wydatkiem. Ja mam akurat starszy model, bateria już niestety nie trzyma najdłużej. No ale są na to przecież sposoby. Polecam zainwestować w power banka, ten zawsze się przyda. W sklepie internetowym senetic/pl/green_cell/power_banki/ można coś w dobrej cenie znaleźć.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: telefon

Post autor: milka »

Ja już nie wiem co mam mysleć na temat iphonów. Dla mnie te telefony są dość specyficzne. Ciągle coś się z nimi dzieje a to ekran pęknie a to coś się zawiesi... Ostatnio miałam problem z gniazdkiem, ale na szczęście trafiłam na partia-polska-przedsiebiorcza/pl/uszkodzonie-gniazdo-w-iphonie-co-robic/ i dowiedziałam się co robić.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: telefon

Post autor: czoko752 »

Skoro pytasz o telefon, to zapewne interesują Cię nowoczesne technologie. Czy miałeś okazję przeczytać podsumowanie technologiczne 2021 roku? Jeśli nie, znajdziesz je pod adresem magnifier/pl/posumowanie-technologiczne-2021/

ODPOWIEDZ