AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Meble kuchenne

Post autor: AsiaS »

Hej. Jeśli meble w kuchni to moim zdaniem tylko na wymiar. Mogę polecić smolis-meble/pl/meble-kuchenne-olesnica/, gdzie na terenie Oleśnicy (ale nie tylko) projektują i wykonują meble kuchenne na wymiar, dopasowane do przestrzeni i stylu wnętrza ;)

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: mojra »

Meble kuchenne to jedno, ale co z akcesoriami? Ja przykładam do tego dużą wagę, tym bardziej że sporo czasu spędzam w kuchni i gotuję. Ostatnio kupiłam nowe Przyprawniki sklep internetowy :) Powiem wam, że takie pzryprawniki to nawet super pomysł na prezent na jakąś parapetówkę.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: bajobaj »

Właśnie ja sama sprawdzam, czy krzesła do kuchni stolpluskrzesla/pl/c307-krzesla-do-kuchni to dobry wybór. Nie wiem,czy zajmować nimi miejsce czy nie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: czoko752 »

Chociaż dopiero buduję swój dom, już mam zamysł na to jak go wykończyć, a kuchnię widzę mega wyraźnie. Na pewno będą w niej krzesła barowe. Duży ich wybór znalazłem w ofercie sklepu meblownia i na pewno z tej oferty skorzystamy jak będziemy już wykańczać wnętrza.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu przeprowadziłem remont własnego mieszkania. Pozostały mi meble które tylko zajmowały miejsce. Polecam Wam opróżnianie pomieszczeń warszawa , jest to firma która bez żadnych opłat jest w stanie odebrać od Was stare i niepotrzebne meble. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: NataliaZ4 »

Pozostając w temacie mebli to jeżeli potrzebujecie kupić rożnego rodzaju akcesoria np. podnośniki barkowe to zerknijcie na stronę ekorex/pl/podnosniki-barkowe-gtv :)

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: Korzeń »

Do kuchni to można kupić całe wyposażenie w Ikei i to na wymiar. A na montaż umówić się osobno z tą firmą montiermebli/pl/ bo robią to od lat i znają się solidnie na swojej robocie

ODPOWIEDZ