majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Montaż klimatyzacji

Post autor: majsterka »

Odkąd mam klimatyzację w domu, to nie wyobrażam sobie życia bez niej. Świetnie i równomiernie schładza pomieszczenia i daje świetny efekt, dzięki czemu można odetchnąć w upalę. Jeśli chodzi o Śląsk to polecam firmę jkprojekt/pl Mają duże doświadczenie w różnych realizacjach i potrafią dobrze doradzić.

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: Mirta »

My zdecydowaliśmy się na montaż klimatyzacji w Piasecznie w firmie strefaklimy/pl/miasta/klimatyzacja-piaseczno/ Bardzo solidna i terminowa robota.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: zuzula12 »

"Zastanawiam się nad zakupem klimatyzacji, możecie mi polecić jakąś firme w Krakowie?



kliniki uzależnień Kraków
"

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: dolores »

Warto postawić na porządną firmę, która dobrze wykona powierzoną im pracę. Ja bardzo polecam klimatim/pl/naprawa-klimatyzacji/ mają ogromną wiedzę i doświadczenie w tym temacie ;)

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: AleksandraP »

Jeżeli jesteśmy w temacie klimatyzacji to może jest tutaj ktoś z okolic Wrocławia poszukujący sprawdzonej firmy zajmującej się montażem klimatyzatorów. Ja ze swojej strony mogę polecić firmę Czysty Klimat z Wrocławia. Można zapoznać się z ich ofertą poprzez wypełnienie formularza czystyklimat/pl/content/6-montaz-klimatyzacji-wroclaw.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: milka »

Od siebie mogę polecić montaż instalacji chłodniczych / łódź firmy Ice Tom. Ta firma ma w swojej ofercie też klimatyzację, szafy chłodnicze i inne sprzęty m.in dla gastronomii. Oferuja również serwis. To firma z doswiadczeniem cieszaca sie zaufaniem klientów.

ODPOWIEDZ