majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

geodeta

Post autor: majsterka »

Profesjonalne pomiary może wykonać tylko ktoś z doswiadczeniem i wiedzą. Dlatego jak chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty to możesz się zgłosić do tego geodetaopole/com/pl/ geodety. Wydaje mi się, że z ich pracy bedziesz bardzo zadowolony.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: geodeta

Post autor: zuzula12 »

Ja serdecznie polecam geodeta iława to doświadczeni eksperci z tej branży, którzy pełnią kompleksową usługę geodezyjną dla firm lub dla klientów indywidualnych. Mają świetne oferty. Zobaczcie na stronę tam macie dokładne informacje i całą ich ofertę. Zapoznajcie się z tym.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: geodeta

Post autor: mojra »

Zdecydowanie gknprojekt/pl/uslugi-geodezyjne-orchowo/ Odpowiadał za wykonanie map do celów projektowych, ale również podział działki. Są to jednak zadania, ktorych wykonanie na wlasna reke jest niemozliwe, takze mamy za soba ten problem. Musze przyznac, ze spisali sie na medal w swojej dzialalnosci.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: geodeta

Post autor: dolores »

Sprawdźcie Lisak/com/pl :) Świetna firma, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Świadczą usługi geodezyjne oraz kartograficzne takie jak : projekty podziału nieruchomości, wznowienia granic własności, profile rowów czy przekroje poprzeczne wałów przeciwpowodziowych,

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: geodeta

Post autor: Bakeneko »

Fakt, pomoc geodety często jest konieczna ;) Dlatego dobrze jest mieć w zanadrzu kontakt do dobrego fachowa z tej dziedziny. Dla osób z okolic Kielc przydatna może okazać się firma geodezyjna https://geoexpress.eu/geodeta-kielce/ - sprawdźcie sobie ich ofertę.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: geodeta

Post autor: bonyard »

Znalezienie rzetelnego geodety nie jest łatwe, ale z geodeta warszawa możesz być pewien dokładnych pomiarów i profesjonalnych usług. A jak wiadomo to jest najważniejsze

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: geodeta

Post autor: grażynka011 »

Jeśli mówimy o usługach geodezyjnych, to natrafiłam na pozytywne opinie na temat https://gres-geo.pl/geodezja-geodeta-brzeziny/. Firma ta wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klientów,dodatkowo koszty usług nie są wygórowane

ODPOWIEDZ