AleksandraP
Posty: 118
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Meblościanki

Post autor: AleksandraP »

Hej. Szukam do pokoju dziecka odpowiedniej meblościanki, do tej pory widziałam bardzo fajne meble na sklepabcmeble/pl/544-mebloscianki-z-szafa. Ogólnie mają bardzo duży wybór meblościanek z szafą, które będą idealne nie tylko do pokoju dziecka.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Meblościanki

Post autor: bajobaj »

Tylko mnie się wydaje, że meblościanki wyszły z mody? Jednak jakoś mnie to nie przekonuje. Chyba, że nad łóżkiem jakieś tam obudowanie, to jeszcze jakoś wygląda. A skoro o tym mowa, to co powiecie na takie hilding/pl/produkt/materace-wysokoelastyczne/hilding-conga materace? Naprawdę to dobry wybór i cena? Co możecie mi powiedzieć?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Meblościanki

Post autor: bonyard »

Mam wrażenie że teraz coraz rzadziej widuje się meblościanki we wnętrzach, raczej stawia się na zabudowę z drzwiami przesuwnymi. I gdybyście na takie rozwiązanie się zdecydowali to polecam bardzo poradnik designiwnetrze/pl/glebokosc-szafy-jaka-wybrac-i-czy-ma-ona-znaczenie/

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Meblościanki

Post autor: matys »

No dziś meblościanki nie są modne, ale jednak każdy rodzaj mebla czasem może potrzebować naprawy. I na przykład mogą nam się przydać nowoczesne i innowacyjne uchwyty meblowe . Dzięki nim cały mebel może wyglądać inaczej, albo zestawienie mebli. Dlatego moim zdaniem czasem warto mieć coś takiego na oku.

pyrtek
Posty: 349
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Meblościanki

Post autor: pyrtek »

a zajrzyj sobie na oferte jaka ma salon meblowy łódź - moim zdaniem znajdziesz tam porzadnie wykonana a fajnie prezentujaca sie mebloscianke :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Meblościanki

Post autor: grażynka011 »

W pokoju dziecięcym bardzo dobrze sprawdziłaby się szafa przesuwana, dlatego warto zajrzeć do jestesdoskonala/pl/szafa-przesuwna-w-pokoju-dzieciecym-czy-ma-sens , ponieważ znajdziecie tutaj dużo informacji na ten temat. U nas taka szafa sprawdziła się fantastycznie także to był dobry wybór

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Meblościanki

Post autor: Dżonko »

Meblościanki to raczej już do lamusa odchodzą i nie ma się co dziwić, bo to w sumie ani praktyczne ani nic. Dużo miejsca zajmuje, przechowywania niewiele, jedynie miejsca na bibeloty na pokaz, żeby się kurzyły. Lepszym rozwiązaniem są szafy duże, przesuwane - praktycznyblog/pl/szafa-przesuwna-w-aranzacji/ . Tam przynajmniej sporo idzie przechować.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Meblościanki

Post autor: grażynka011 »

Zawsze można też zdecydować się na szafę narożną nowe-nieruchomosci/pl/szafa-narozna-w-minimalistycznym-wnetrzu-na-co-zwrocic-uwage/ . Ogólnie jest to bardzo dobre rozwiązanie, jest ona funkcjonalna i przede wszystkim bardzo się wyróżnia także warto na nią postawić.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Meblościanki

Post autor: milka »

Szafy na wymiar możesz zamówić tutaj malinafali/pl/wpis/wertiko-design Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i jestem pewna, ze będziesz zadowolona. Sama zamawiałam tam szafę do sypialni i pokoju dzieciaków. Jakość jest super.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Meblościanki

Post autor: czoko752 »

Moim zdaniem zamiast meblościanki, lepiej zdecydować się na zakup porządnej, pojemnej szafy. Wygląda to schludniej i jest to rozwiązanie praktyczniejsze. Dzięki wpisowi: dompelenpomyslow/pl/biale-szafy-5-stylow-wnetrzarskich-do-ktorych-swietnie-pasuja/ będziesz wiedzieć jak dobrać odpowiednią, aby pasowała do wnętrza.

ODPOWIEDZ